آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: کهکيلويه و بويراحمد

شهر: گچساران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در سال 1364 تاسیس شده است. در حال حاضر 10029 دانشجو و 184 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 937 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 387 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «عملکرد سازمانی» و «مقاوم سازی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
937
کل مقالات ISI
387 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
10029 نفر
کل اساتید
184 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران تاکنون 937 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 26 مقاله ژورنالی و 911 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 387 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش ملي نانو تكنولوژِي در شيمي و مهندسي شيمي

  اولين همايش ملي نانو تكنولوژِي در شيمي و مهندسي شيمي

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي بررسي راهكارهاي ارتقاء مباحث مديريت، حسابداري و مهندسي صنايع در سازمانها

  دومين همايش ملي بررسي راهكارهاي ارتقاء مباحث مديريت، حسابداري و مهندسي صنايع در سازمانها

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش ملي نفت، گاز و پتروشيمي

  سومين همايش ملي نفت، گاز و پتروشيمي

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي نفت ،گاز و پتروشيمي

  دومين همايش ملي نفت ،گاز و پتروشيمي

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي راهكارهاي ارتقاء مباحث مديريت ، حسابداري و مهندسي صنايع در سازمانها

  اولين همايش ملي راهكارهاي ارتقاء مباحث مديريت ، حسابداري و مهندسي صنايع در سازمانها

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي نفت، گاز و پتروشيمي

  اولين همايش ملي نفت، گاز و پتروشيمي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 528 مقاله مشترک با 84 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در سال 1397 موضوع عملکرد سازمانی و مقاوم سازی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: کهکيلويه و بويراحمد شهر: گچساران آدرس: وبسایت دانشگاه: http://www.iaug.ac.ir/ شماره تلفن: 32333533 شماره فکس: 32332003
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران