آرم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مازندران

شهر: آمل

دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در سال 1388 تاسیس شده است. در حال حاضر 549 دانشجو و 90 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 150 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 334 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سیستم های پیشنهاد دهنده» و «پالادیوم» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
150
کل مقالات ISI
334 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
549 نفر
کل اساتید
90 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل تاکنون 150 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 21 مقاله ژورنالی و 129 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 334 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • چهارمين كنفرانس ملي تحقيقات كاربردي در مهندسي برق،مكانيك،كامپيوتر و فناوري اطلاعات

  چهارمين كنفرانس ملي تحقيقات كاربردي در مهندسي برق،مكانيك،كامپيوتر و فناوري اطلاعات

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس بين المللي فناوري هاي نوين در علوم

  دومين كنفرانس بين المللي فناوري هاي نوين در علوم

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس بين المللي فناوري هاي نوين در علوم

  اولين كنفرانس بين المللي فناوري هاي نوين در علوم

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 80 مقاله مشترک با 27 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در سال 1397 موضوع سیستم های پیشنهاد دهنده و پالادیوم می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
ارتباط با دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
نام مرکز: دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مازندران شهر: آمل آدرس: آمل، خيابان طالقانی، اباذر 35 -کد پستی: 4615863111 وبسایت دانشگاه: http://www.ausmt.ac.ir شماره تلفن: 011-44153452,44153453,44153455,44150987 شماره فکس: 011-44153452,44153453,44153455,44150987
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران