آرم دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مازندران

شهر: آمل

دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل یک دانشگاه دولتی در شهر آمل، استان مازندران است. و در سال 1388 تاسیس شده است. در حال حاضر 549 دانشجو و 90 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 565 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 515 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ALKALINE PHOSPHATASE» و «EMBRYONIC STEM CELLS» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
565
کل مقالات ISI
515 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
549 نفر
کل اساتید
90 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل تاکنون 565 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 118 مقاله ژورنالی و 447 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 515 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 383 مقاله مشترک با 81 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

شرکای علمی اصلی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در سال 1402 موضوع ALKALINE PHOSPHATASE و EMBRYONIC STEM CELLS می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل
نام مرکز: دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مازندران شهر: آمل آدرس: آمل، خیابان طالقانی، اباذر ۳۵ -کد پستی: ۴۶۱۵۸۶۳۱۱۱ وبسایت دانشگاه: http://www.ausmt.ac.ir شماره تلفن: 011-44153452,44153453,44153455,44150987 شماره فکس: 011-44153452,44153453,44153455,44150987
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران