آرم دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مازندران

شهر: بابل

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در سال 1350 تاسیس شده است. در حال حاضر 5800 دانشجو و 200 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 4949 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3732 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «انتقال حرارت» و «جذب سطحی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
4949
کل مقالات ISI
3732 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
5800 نفر
کل اساتید
200 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل تاکنون 4949 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 370 مقاله ژورنالی و 4579 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3732 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2250 مقاله مشترک با 189 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در سال 1397 موضوع انتقال حرارت و جذب سطحی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
ارتباط با دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل
نام مرکز: دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مازندران شهر: بابل آدرس: وبسایت دانشگاه: http://www.nit.ac.ir شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران