دانشگاه تفرش در سال 1366 تاسیس شده است. در حال حاضر 2179 دانشجو و 114 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 478 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 307 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه تفرش را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه تفرش بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تنظیم پارامترهای کنترل کننده» و «نانوذرات» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
478
کل مقالات ISI
307 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
2179 نفر
کل اساتید
114 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه تفرش

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه تفرش را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه تفرش در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه تفرش

دانشگاه تفرش تاکنون 478 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 39 مقاله ژورنالی و 439 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه تفرش را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه تفرش نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه تفرش دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه تفرش

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 307 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه تفرش در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه تفرش را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه تفرش

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه تفرش را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه تفرش برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه تفرش ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه تفرش در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 315 مقاله مشترک با 82 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه تفرش با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه تفرش به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه تفرش در سال 1397 موضوع تنظیم پارامترهای کنترل کننده و نانوذرات می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه تفرش

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه تفرش
ارتباط با دانشگاه تفرش
نام مرکز: دانشگاه تفرش نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مرکزى شهر: تفرش آدرس: آدرس : استان مرکزی، تفرش، کیلومتر ۵ جاده تهران -آدرس دفتر تهران : خیابان انقلاب، خیابان وصال، بن بست ایرانی، پلاک ۲، واحد ۸ -کد پستی : ۳۹۵۱۸ - ۷۹۶۱۱ وبسایت دانشگاه: http://www.tafreshu.ac.ir شماره تلفن: ۰۲۱-۶۶۴۰۲۶۱۷ , ۰۸۶-۳۶۲۲۷۴۳۰ شماره فکس: ۰۸۶-۳۶۲۲۷۸۱۴
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران