دانشگاه شیخ بهائی در سال 1375 تاسیس شده است. در حال حاضر 169 دانشجو و 11 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 337 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه شیخ بهائی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه شیخ بهائی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 12 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه شیخ بهائی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه شیخ بهائی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «فضای شهری» و «محیط زیست» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
337
کل مقالات ISI
12 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
169 نفر
کل اساتید
11 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه شیخ بهائی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه شیخ بهائی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه شیخ بهائی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه شیخ بهائی

دانشگاه شیخ بهائی تاکنون 337 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 14 مقاله ژورنالی و 323 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه شیخ بهائی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه شیخ بهائی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه شیخ بهائی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه شیخ بهائی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 12 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه شیخ بهائی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه شیخ بهائی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه شیخ بهائی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه شیخ بهائی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط دانشگاه شیخ بهائی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه شیخ بهائی ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه شیخ بهائی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه شیخ بهائی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 137 مقاله مشترک با 43 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه شیخ بهائی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه شیخ بهائی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه شیخ بهائی در سال 1397 موضوع فضای شهری و محیط زیست می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه شیخ بهائی
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه شیخ بهائی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه شیخ بهائی
ارتباط با دانشگاه شیخ بهائی
نام مرکز: دانشگاه شیخ بهائی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: اصفهان شهر: اصفهان آدرس: اصفهان ، شهر بهارستان، بلوار بهشت، نبش خیابان فرشته -کدپستی : 53784- 81431 وبسایت دانشگاه: http://www.shbu.ac.ir شماره تلفن:      031-36816761    ,031-36803773          شماره فکس: 031-36816767       
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران