آرم دانشگاه صنعتی اراک

دانشگاه صنعتی اراک

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مرکزى

شهر: اراك

دانشگاه صنعتی اراک در سال 1367 تاسیس شده است. در حال حاضر 910 دانشجو و 90 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 400 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه صنعتی اراک صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط دانشگاه صنعتی اراک برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 4 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی اراک را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صنعتی اراک بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اگزرژی» و «شبیه سازی اجزای محدود» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
400
کل مقالات ISI
4 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
910 نفر
کل اساتید
90 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صنعتی اراک

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی اراک را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی اراک در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی اراک

دانشگاه صنعتی اراک تاکنون 400 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 43 مقاله ژورنالی و 357 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی اراک را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی اراک نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی اراک دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی اراک

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 4 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی اراک در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی اراک را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Multiscale RBF-based central high resolution schemes for simulation of generalized thermoelasticity problems

 • پوستر کنفرانس

  Optimal network topology for responsive collective behavior.

 • پوستر کنفرانس

  Analytical and experimental study of effective parameters on process temperature during cortical bone drilling.

 • پوستر کنفرانس

  Hydrothermal green synthesis of magnetic Fe

همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی اراک

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی اراک را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط دانشگاه صنعتی اراک برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه صنعتی اراک ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی اراک در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 225 مقاله مشترک با 54 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی اراک با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی اراک به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی اراک در سال 1397 موضوع اگزرژی و شبیه سازی اجزای محدود می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی اراک
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اراک در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صنعتی اراک
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه صنعتی اراک در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه صنعتی اراک
نام مرکز: دانشگاه صنعتی اراک نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مرکزى شهر: اراك آدرس: ایران ، استان مرکزی ، اراک ، خیابان دانشگاه ، دانشگاه صنعتی اراک-کد پستی : 3818141167 وبسایت دانشگاه: http://www.arakut.ac.ir شماره تلفن: 086-33670021-3 شماره فکس: 086-33670020
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران