آرم دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: يزد

شهر: يزد

دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال 1361 تاسیس شده است. در حال حاضر 5400 دانشجو و 397 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1291 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد صاحب امتیاز و ناشر 15 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3850 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «آگاهی» و «ایران» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1291
کل مقالات ISI
3850 مقاله
کل مجلات
15 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
5400 نفر
کل اساتید
397 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد تاکنون 1291 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 605 مقاله ژورنالی و 686 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3850 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • بيست و دومين همايش ساليانه پزشكي هسته اي ايران

  بيست و دومين همايش ساليانه پزشكي هسته اي ايران

  مشاهده جزئیات
 • هشتمين كنگره بين المللي و جشنواره دانشجويي طب توليد مثل و سومين كنگره بين المللي ژنتيك توليد مثل

  هشتمين كنگره بين المللي و جشنواره دانشجويي طب توليد مثل و سومين كنگره بين المللي ژنتيك توليد مثل

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد ناشر 15 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 829 مقاله مشترک با 115 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال 1397 موضوع آگاهی و ایران می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: يزد شهر: يزد آدرس: - میدان باهنر - ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد وبسایت دانشگاه: http://ssu.ac.ir/ شماره تلفن: 7258770 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران