آرم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: اصفهان

شهر: اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان یک دانشگاه علوم پزشکی در شهر اصفهان، استان اصفهان است. و در سال 1325 تاسیس شده است. در حال حاضر 8770 دانشجو و 830 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3156 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی اصفهان صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 18 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 22943 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اتاق عمل» و «زنان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3156
کل مقالات ISI
22943 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
18 همایش
کل دانشجویان
8770 نفر
کل اساتید
830 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
C

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تاکنون 3156 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 864 مقاله ژورنالی و 2292 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 22943 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 18 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
 • پارک علم و فناوری
  1
 • شتابدهنده
  0
 • مرکز رشد
  0
 • فضای کار اشتراکی
  0
 • استارتاپ
  1
 • شرکتهای کارآفرین
  0
 • فعالان اکوسیستم
  9


همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1705 مقاله مشترک با 178 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

شرکای علمی اصلی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1398 موضوع اتاق عمل و زنان می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 1398 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه علوم پزشکی اصفهان انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • فاطمه ریاحی
  فاطمه ریاحی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • حسن صالحی
  حسن صالحی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • محمدحسین اعرابی
  محمدحسین اعرابی دانشیار بیوشیمی بالینی دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • فرشید دانش
  فرشید دانش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • پیام کبیری
  پیام کبیری دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • سعید کرباسی
  سعید کرباسی استاد دانشکده فناوریهای نوین علوم پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • لیلا آزادبخت
  لیلا آزادبخت مرکز تحقیقات امنیت غذائی علوم پزشکی اصفهان
 • فیروزه زارع فراشبندی
  فیروزه زارع فراشبندی دانشیار، علم اطلاعات و دانش شناسی، گروه کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی، دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، اصفهان، ایران
 • محمد تقی کریمی
  محمد تقی کریمی دانشیار گروه ارتوپدی فنی، دانشکده علوم توانبخشی،دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ایران
 • حسن اشرفی ریزی
  حسن اشرفی ریزی دانشیار کتابداری و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • سید محسن حسینی
  سید محسن حسینی استاد آمار حیاتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
 • احمدرضا رئیسی
  احمدرضا رئیسی دانشیار مدیریت اطلاعات بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: اصفهان شهر: اصفهان آدرس: خیابان هزار جریب، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان، ستاد مرکزی وبسایت دانشگاه: http://mui.ac.ir/ شماره تلفن: 031 - ۳۶۶۸۰۰۴۸ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران