آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: اصفهان

شهر: اصفهان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در سال 1365 تاسیس شده است. در حال حاضر 18661 دانشجو و 339 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 7338 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) صاحب امتیاز و ناشر 11 مجله تخصصی است و تا کنون 48 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 2453 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «برنامه درسی» و «کیفیت زندگی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
7338
کل مقالات ISI
2453 مقاله
کل مجلات
11 ژورنال
کل کنفرانسها
48 همایش
کل دانشجویان
18661 نفر
کل اساتید
339 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) تاکنون 7338 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 541 مقاله ژورنالی و 6797 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 2453 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 48 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين كنفرانس ملي مدارس كارآفرين (با رويكرد برنامه ريزي درسي)

  دومين كنفرانس ملي مدارس كارآفرين (با رويكرد برنامه ريزي درسي)

  مشاهده جزئیات
 • نخستين كنفرانس ملي مدارس كارآفرين(رويكردها،نظريه ها،ابعاد و تجارت كاربردي از كشورهاي موفق)

  نخستين كنفرانس ملي مدارس كارآفرين(رويكردها،نظريه ها،ابعاد و تجارت كاربردي از كشورهاي موفق)

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي ساختمان پايدار و انرژي (چالش ها، ضرورت ها و راهكارها)

  اولين همايش ملي ساختمان پايدار و انرژي (چالش ها، ضرورت ها و راهكارها)

  مشاهده جزئیات
 • هفتمين همايش ملي ايده هاي نو در كشاورزي

  هفتمين همايش ملي ايده هاي نو در كشاورزي

  مشاهده جزئیات
 • ششمين كنفرانس ملي ايده هاي نو در مهندسي برق

  ششمين كنفرانس ملي ايده هاي نو در مهندسي برق

  مشاهده جزئیات
 • همايش بررسي ابعاد فرهنگي اقتصادمقاومتي

  همايش بررسي ابعاد فرهنگي اقتصادمقاومتي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) ناشر 11 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3889 مقاله مشترک با 302 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در سال 1397 موضوع برنامه درسی و کیفیت زندگی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: اصفهان شهر: اصفهان آدرس: خیابان جی شرقی- ارغوانیه- بلوار دانشگاه-کد پستی:۳۹۹۹۸-۸۱۵۵۱ وبسایت دانشگاه: http://new.khuisf.ac.ir/ شماره تلفن: 031-۳۵۳۵۴۰۶۰-9 شماره فکس: ۳۵۳۵۴۰۶۰
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران