آرم دانشگاه علامه محدث نوری

دانشگاه علامه محدث نوری

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: مازندران

شهر: نور

دانشگاه علامه محدث نوری در سال 1375 تاسیس شده است. در حال حاضر 3125 دانشجو و 55 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 172 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علامه محدث نوری صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه علامه محدث نوری برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 7 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علامه محدث نوری را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علامه محدث نوری بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «رضایت الکترونیک» و «عملکرد شرکت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
172
کل مقالات ISI
7 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
3125 نفر
کل اساتید
55 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علامه محدث نوری

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علامه محدث نوری را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علامه محدث نوری در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علامه محدث نوری

دانشگاه علامه محدث نوری تاکنون 172 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 4 مقاله ژورنالی و 168 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علامه محدث نوری را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علامه محدث نوری نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علامه محدث نوری دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علامه محدث نوری

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 7 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علامه محدث نوری در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علامه محدث نوری را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Teacher’s personality type and techniques of teaching pronunciation

 • پوستر کنفرانس

  Group dynamic assessment of L2 learners' writing abilities

 • پوستر کنفرانس

  Computerized dynamic assessment: An interventionist procedure to assess L2 reading

 • پوستر کنفرانس

  A comparative study of the effects of teacher-initiated planned preemptive and reactive focus on form on L2 learners’ accuracy in narrative writing

 • پوستر کنفرانس

  Formation of homogenous copper film on MWCNTs by an efficient electroless deposition process

همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علامه محدث نوری

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علامه محدث نوری را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه علامه محدث نوری برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه علامه محدث نوری ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علامه محدث نوری در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 124 مقاله مشترک با 38 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علامه محدث نوری با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علامه محدث نوری به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علامه محدث نوری در سال 1397 موضوع رضایت الکترونیک و عملکرد شرکت می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علامه محدث نوری
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علامه محدث نوری در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علامه محدث نوری
ارتباط با دانشگاه علامه محدث نوری
نام مرکز: دانشگاه علامه محدث نوری نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: مازندران شهر: نور آدرس: خیابان شیخ فضل اله نوری - ابتدای جاده چمستان - دانشگاه غیر انتفاعی علامه محدث نوری وبسایت دانشگاه: http://www.mohaddes.ac.ir/ شماره تلفن: 01144511860 شماره فکس: 01144510490
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران