آرم دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)

دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: مازندران

شهر: نوشهر

دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در سال 1359 تاسیس شده است. در حال حاضر 200 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 236 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) صاحب امتیاز و ناشر 3 مجله تخصصی استاستخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مگنتوهیدرودینامیک» و «اینورتر دو سطحی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
236
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
3 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
200 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)

دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) تاکنون 236 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 109 مقاله ژورنالی و 127 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) ناشر 3 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 203 مقاله مشترک با 61 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در سال 1397 موضوع مگنتوهیدرودینامیک و اینورتر دو سطحی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره)
نام مرکز: دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره) نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: مازندران شهر: نوشهر آدرس: ستاد نیروی دریایی ارتش: تهران-میدان رسالت-خیابان نیروی دریایی-ستاد نیروی دریایی ارتش-کدپستی:1677619381 وبسایت دانشگاه: http://www.ekh.aja.ir شماره تلفن: 77226003 ,2-77226007,73955351-3(011-5233 0997 ) شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران