آرم دانشگاه عالی دفاع ملی

دانشگاه عالی دفاع ملی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه عالی دفاع ملی یک دانشگاه دولتی در شهر تهران، استان تهران است. و در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 490 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2134 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه عالی دفاع ملی صاحب امتیاز و ناشر 13 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 10 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه عالی دفاع ملی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران دانشگاه عالی دفاع ملی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «امنیت ملی» و «جمهوری اسلامی ایران» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2134
کل مقالات ISI
10 مقاله
کل مجلات
13 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
490 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه عالی دفاع ملی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه عالی دفاع ملی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه عالی دفاع ملی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه عالی دفاع ملی

دانشگاه عالی دفاع ملی تاکنون 2134 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 1713 مقاله ژورنالی و 421 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه عالی دفاع ملی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه عالی دفاع ملی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه عالی دفاع ملی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه عالی دفاع ملی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 10 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه عالی دفاع ملی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه عالی دفاع ملی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه عالی دفاع ملی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه عالی دفاع ملی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه عالی دفاع ملی ناشر 13 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه عالی دفاع ملی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه عالی دفاع ملی
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه عالی دفاع ملی با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه عالی دفاع ملی شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه عالی دفاع ملی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1574 مقاله مشترک با 167 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه عالی دفاع ملی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه عالی دفاع ملی

شرکای علمی اصلی دانشگاه عالی دفاع ملی طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه عالی دفاع ملی ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه عالی دفاع ملی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه عالی دفاع ملی در سال 1402 موضوع امنیت ملی و جمهوری اسلامی ایران می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه عالی دفاع ملی در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه عالی دفاع ملی بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه عالی دفاع ملی*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه عالی دفاع ملی به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه عالی دفاع ملی انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه عالی دفاع ملی

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه عالی دفاع ملی که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه عالی دفاع ملی
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه عالی دفاع ملی در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه عالی دفاع ملی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه عالی دفاع ملی
نام مرکز: دانشگاه عالی دفاع ملی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: اتوبان بابایی، مقابل شهرک امید، جنب منازل سازمانی شهید رسولی، دانشگاه عالی دفاع ملی- صندوق پستی: ۱۹۵۸۵-۴۴۵-کد پستی: ۱۶۹۸۶۱۳۴۱۱ وبسایت دانشگاه: http://www.sndu.ac.ir شماره تلفن: 27353317-22970400-3 شماره فکس: 22970427
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران