آرم دانشگاه عالی دفاع ملی

دانشگاه عالی دفاع ملی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه عالی دفاع ملی در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 490 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 250 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه عالی دفاع ملی صاحب امتیاز و ناشر 4 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 9 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه عالی دفاع ملی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه عالی دفاع ملی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «چارچوب کانوین» و «حوادث طبیعی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
250
کل مقالات ISI
9 مقاله
کل مجلات
4 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
490 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه عالی دفاع ملی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه عالی دفاع ملی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه عالی دفاع ملی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه عالی دفاع ملی

دانشگاه عالی دفاع ملی تاکنون 250 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 53 مقاله ژورنالی و 197 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه عالی دفاع ملی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه عالی دفاع ملی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه عالی دفاع ملی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه عالی دفاع ملی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 9 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه عالی دفاع ملی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه عالی دفاع ملی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه عالی دفاع ملی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه عالی دفاع ملی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط دانشگاه عالی دفاع ملی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه عالی دفاع ملی ناشر 4 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه عالی دفاع ملی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه عالی دفاع ملی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 193 مقاله مشترک با 52 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه عالی دفاع ملی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه عالی دفاع ملی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه عالی دفاع ملی در سال 1397 موضوع چارچوب کانوین و حوادث طبیعی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه عالی دفاع ملی

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه عالی دفاع ملی
ارتباط با دانشگاه عالی دفاع ملی
نام مرکز: دانشگاه عالی دفاع ملی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: اتوبان بابایی، مقابل شهرک امید، جنب منازل سازمانی شهید رسولی، دانشگاه عالی دفاع ملی- صندوق پستي: 19585-445-كد پستي: 1698613411 وبسایت دانشگاه: http://www.sndu.ac.ir شماره تلفن: 27353317-22970400-3 شماره فکس: 22970427
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران