آرم دانشگاه جامع امام حسین

دانشگاه جامع امام حسین

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه جامع امام حسین در سال 1365 تاسیس شده است. در حال حاضر 3900 دانشجو و 100 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3249 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه جامع امام حسین صاحب امتیاز و ناشر 19 مجله تخصصی است و تا کنون 13 همایش توسط دانشگاه جامع امام حسین برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 658 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه جامع امام حسین را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سرامیک» و «دماغه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3249
کل مقالات ISI
658 مقاله
کل مجلات
19 ژورنال
کل کنفرانسها
13 همایش
کل دانشجویان
3900 نفر
کل اساتید
100 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه جامع امام حسین

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه جامع امام حسین را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه جامع امام حسین در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه جامع امام حسین

دانشگاه جامع امام حسین تاکنون 3249 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 266 مقاله ژورنالی و 2983 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه جامع امام حسین را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه جامع امام حسین نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه جامع امام حسین دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه جامع امام حسین

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 658 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه جامع امام حسین را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه جامع امام حسین

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه جامع امام حسین را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 13 همایش توسط دانشگاه جامع امام حسین برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش سراسري سازه هاي مقاوم در برابر ضربه و انفجار

  اولين همايش سراسري سازه هاي مقاوم در برابر ضربه و انفجار

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين همايش سراسري رشد و تحول علوم طبيعي در پرتو انديشه اسلامي با تاكيد بر علوم رياضي

  چهارمين همايش سراسري رشد و تحول علوم طبيعي در پرتو انديشه اسلامي با تاكيد بر علوم رياضي

  مشاهده جزئیات
 • هفتمين همايش سراسري پدافند جنگ‌هاي نوين

  هفتمين همايش سراسري پدافند جنگ‌هاي نوين

  مشاهده جزئیات
 • همايش كاربردهاي مهندسي برق - قدرت در فناوريهاي دفاعي

  همايش كاربردهاي مهندسي برق - قدرت در فناوريهاي دفاعي

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش سراسري رشد و تحول علوم طبيعي در پرتو انديشه اسلامي

  دومين همايش سراسري رشد و تحول علوم طبيعي در پرتو انديشه اسلامي

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي دفاع سايبري ايران

  دومين كنفرانس ملي دفاع سايبري ايران

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه جامع امام حسین ناشر 19 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه جامع امام حسین که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه جامع امام حسین در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1686 مقاله مشترک با 191 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه جامع امام حسین با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه جامع امام حسین به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه جامع امام حسین در سال 1397 موضوع سرامیک و دماغه می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه جامع امام حسین در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه جامع امام حسین بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه جامع امام حسین

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین
ارتباط با دانشگاه جامع امام حسین
نام مرکز: دانشگاه جامع امام حسین نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران - اتوبان شهید بابایی - بعد از پل لشگرک - دانشگاه جامع امام حسین (ع) وبسایت دانشگاه: http://www.ihu.ac.ir شماره تلفن: 21-77104869-77105691 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران