آرم مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خراسان شمالى

شهر: اسفراين

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال 1390 تاسیس شده است. در حال حاضر 1600 دانشجو و 98 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 102 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 7 همایش توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «زمین لرزه» و «مساله حمل و نقل» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
102
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
7 همایش
کل دانشجویان
1600 نفر
کل اساتید
98 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

نمودار مقابل رتبه (Rank) مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین تاکنون 102 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3 مقاله ژورنالی و 99 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 7 همایش توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • چهارمين كنفرانس ملي دستاوردهاي نوين در برق و كامپيوتر و صنايع

  چهارمين كنفرانس ملي دستاوردهاي نوين در برق و كامپيوتر و صنايع

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنفرانس ملي مهندسي مكانيك، عمران و فناوري هاي پيشرفته

  چهارمين كنفرانس ملي مهندسي مكانيك، عمران و فناوري هاي پيشرفته

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنفرانس ملي مهندسي مواد، مهندسي شيمي و ايمني صنعتي

  چهارمين كنفرانس ملي مهندسي مواد، مهندسي شيمي و ايمني صنعتي

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنگره ملي پيشگيري از آسيب ­هاي اجتماعي

  اولين كنگره ملي پيشگيري از آسيب ­هاي اجتماعي

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس ملي دستاوردهاي نوين در برق وكامپيوتر و صنايع

  سومين كنفرانس ملي دستاوردهاي نوين در برق وكامپيوتر و صنايع

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس ملي مهندسي مكانيك- عمران و فناوري هاي پيشرفته

  سومين كنفرانس ملي مهندسي مكانيك- عمران و فناوري هاي پيشرفته

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 63 مقاله مشترک با 34 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در سال 1397 موضوع زمین لرزه و مساله حمل و نقل می باشد.

اعضای هیأت علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین
نام مرکز: مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خراسان شمالى شهر: اسفراين آدرس: شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر وبسایت دانشگاه: http://esfarayen.ac.ir/ شماره تلفن: ۳۷۲۶۶۵۳۱-3 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران