آرم دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: همدان

شهر: همدان

دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در سال 1390 تاسیس شده است. در حال حاضر 1337 دانشجو و 104 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 75 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 172 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «خاک» و «تراز حساب جاری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
75
کل مقالات ISI
172 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1337 نفر
کل اساتید
104 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی تاکنون 75 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 10 مقاله ژورنالی و 65 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 172 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 39 مقاله مشترک با 19 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در سال 1397 موضوع خاک و تراز حساب جاری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی
نام مرکز: دانشگاه سیدجمال الدین اسدآبادی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: همدان شهر: همدان آدرس: وبسایت دانشگاه: http://www.sjau.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران