آرم موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خوزستان

شهر: اهواز

موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط یک دانشگاه دولتی در شهر اهواز، استان خوزستان است و در سال 1387 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 24 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اطلاعات» و «بیمارستان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
24
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط تاکنون 24 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 24 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
 • پوستر کنفرانس

  مروری بر اهمیت پیاده سازی شبکه هوشمند توزیع برق

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی نحوه تبین جایگاه سیستم های اطلاعات بیمارستانی در جهت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی ایمن و اثربخش در مراکز درمانی ایران

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  تبیین نقش فناوری اطلاعات در جهت پیگیری روند درمان گردشگران سلامت با رویکرد آموزش از راه دور در جهت پیاده سازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتری در مراکز درمانی و بیمارستان ها

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  طراحی کنترلر فازی نوع-2 جهت پایش وضعیت گیربکس در ماشین های بطری شوی صنعتی

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  نقش بازاریابی ایمیلی وعوامل کلیدی موفقیت ،بازاریابی ایمیلی در کسب وکارهای الکترونیک

  نمایش مقاله
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 21 مقاله مشترک با 6 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

شرکای علمی اصلی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط در سال 1397 موضوع اطلاعات و بیمارستان می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط
نام مرکز: موسسه آموزش عالی الکترونیکی برخط نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خوزستان شهر: اهواز آدرس: اهواز کیان پارس خیابان 13 شرقی خیابان مارون یک غربی پلاک 1 - کد پستی :6155975120 وبسایت دانشگاه: http://ovuniversity.ir/ شماره تلفن: 06133917884 شماره فکس: 06133917883
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران