آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: فارس

شهر: شيراز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز یک دانشگاه آزاد در شهر شيراز، استان فارس است. و در سال 1365 تاسیس شده است. در حال حاضر 19619 دانشجو و 381 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 6070 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز صاحب امتیاز و ناشر 6 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1900 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1398 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ایران» و «ارزیابی عملکرد» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
6070
کل مقالات ISI
1900 مقاله
کل مجلات
6 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
19619 نفر
کل اساتید
381 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز تاکنون 6070 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 397 مقاله ژورنالی و 5673 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1900 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش ملي مهندسي برق باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

  اولين همايش ملي مهندسي برق باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش كشاورزي و توسعه پايدار، فرصت ها و چالش هاي پيش رو

  سومين همايش كشاورزي و توسعه پايدار، فرصت ها و چالش هاي پيش رو

  مشاهده جزئیات
 • نخستين كنفرانس بين المللي بورس - بانك - بيمه با رويكرد توسعه پايدار (ارتباط دانشگاه با صنعت)

  نخستين كنفرانس بين المللي بورس - بانك - بيمه با رويكرد توسعه پايدار (ارتباط دانشگاه با صنعت)

  مشاهده جزئیات
 • نخستين كنفرانس بين المللي نفت، گاز و پتروشيمي با رويكرد توسعه پايدار (ارتباط دانشگاه با صنعت)

  نخستين كنفرانس بين المللي نفت، گاز و پتروشيمي با رويكرد توسعه پايدار (ارتباط دانشگاه با صنعت)

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي آموزش زبان فارسي و زبان شناسي

  دومين همايش ملي آموزش زبان فارسي و زبان شناسي

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي علوم و مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات

  همايش ملي علوم و مهندسي كامپيوتر و فناوري اطلاعات

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز ناشر 6 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3144 مقاله مشترک با 260 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

شرکای علمی اصلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در سال 1398 موضوع ایران و ارزیابی عملکرد می باشد.

طرح های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
 • رحیم سرور
  رحیم سرور دانشیار - دانشگاه آزاد اسلامی
 • حامد آگاهی
  حامد آگاهی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی - واحد شیراز
 • شاهرخ محمدبیگی
  شاهرخ محمدبیگی Associate Professor of Persian Language and Literature Department, Shiraz University, IRI, Iran, Islamic Republic of
 • امیر امینیان
  امیر امینیان Ph.D. Candidate of English language and literature at Shiraz University International Division (SUID), Shiraz, Iran.
 • غلامحسین خلف
  غلامحسین خلف هیئت علمی دانشگاه آزاداسلامی واحد شیراز
 • فاطمه خاموشی ابرقویی
  فاطمه خاموشی ابرقویی هیئت علمی دانشگاه آزاداسلامی واحد شیراز
 • مهرزاد مقدسی
  مهرزاد مقدسی دانشیار فیزیولوژی ورزشی، گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، ایران
 • اسکندر رحیمی
  اسکندر رحیمی دانشیار فیزیولوژی ورزشی، گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، ایران
 • حمید آروین
  حمید آروین دانشجوی دکتری در رفتار حرکتی، گروه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، ایران
 • محمود وصال
  محمود وصال استاد بیوشیمی، گروه زیست شناسی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، ایران
 • فرشته داوری
  فرشته داوری دانشجوی دکترای مدیریت خدمات بهداشتی- درمانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، شیراز، ایران
 • عبدالمحمد طاهری
  عبدالمحمد طاهری دانشیار گروه مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز، شیراز، ایران

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: فارس شهر: شيراز آدرس: کیلومتر 5 جاده صدرا - پردیس دانشگاه آزاد اسلامی شیراز-کدپستی : 74731-71987 وبسایت دانشگاه: http://www.iaushiraz.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس: 07136410059
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران