آرم دانشگاه گلستان

دانشگاه گلستان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: گلستان

شهر: گرگان

دانشگاه گلستان در سال 1387 تاسیس شده است. در حال حاضر 3700 دانشجو و 230 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1601 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه گلستان صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط دانشگاه گلستان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 13 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه گلستان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه گلستان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «گردشگری» و «فضای شهری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1601
کل مقالات ISI
13 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
3700 نفر
کل اساتید
230 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه گلستان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه گلستان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه گلستان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه گلستان

دانشگاه گلستان تاکنون 1601 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 197 مقاله ژورنالی و 1404 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه گلستان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه گلستان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه گلستان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه گلستان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 13 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه گلستان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه گلستان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه گلستان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه گلستان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط دانشگاه گلستان برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش ملي رويكردهاي نوين در آموزش زبان انگليسي و زبان شناسي كاربردي

  اولين همايش ملي رويكردهاي نوين در آموزش زبان انگليسي و زبان شناسي كاربردي

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس سراسري توسعه محوري مهندسي عمران، معماري،برق و مكانيك ايران

  اولين كنفرانس سراسري توسعه محوري مهندسي عمران، معماري،برق و مكانيك ايران

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي دانشجويي بيوتكنولوژي

  اولين همايش ملي دانشجويي بيوتكنولوژي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه گلستان ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه گلستان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه گلستان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1076 مقاله مشترک با 151 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه گلستان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه گلستان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه گلستان در سال 1397 موضوع گردشگری و فضای شهری می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه گلستان
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه گلستان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه گلستان
نام مرکز: دانشگاه گلستان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: گلستان شهر: گرگان آدرس: گرگان – خیابان شهید بهشتی، صندوق پستی 155 – کد پستی: 15759-49138 وبسایت دانشگاه: http://www.gu.ac.ir شماره تلفن: 32254168-32254164 -32254163 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران