آرم موسسه آموزش عالی اوج آبیک

موسسه آموزش عالی اوج آبیک

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: قزوين

شهر: آبيك

موسسه آموزش عالی اوج آبیک در سال 1392 تاسیس شده است. در حال حاضر 450 دانشجو و 50 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی اوج آبیک صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط موسسه آموزش عالی اوج آبیک برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی اوج آبیک را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1395 پژوهشگران موسسه آموزش عالی اوج آبیک بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «صفحات جعلی» و «فیشینگ» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
450 نفر
کل اساتید
50 نفر
مساحت (مترمربع)
10,652
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی اوج آبیک

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی اوج آبیک را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی اوج آبیک در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی اوج آبیک

موسسه آموزش عالی اوج آبیک تاکنون 1 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 1 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی اوج آبیک را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی اوج آبیک نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی اوج آبیک دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
 • پوستر کنفرانس

  طراحی الگوی مدیریت ارتباطات موسسات برای ایجاد فرصت کارآفرینی و توسعه اقتصادی مبتنی بردانش

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  مروری بر مفاهیم انگیزش، پاداش های مادی و غیرمادی وتعهد سازمانی از منظر اسلام

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  رابطه بین محافظه کاری حسابداری و پیش بینی سود مدیریت

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بهینه سازی سیستم تعلیق محور جلو خودرو سواری با نرم افزار آدامز و الگوریتم ژنتیک

  نمایش مقاله
 • پوستر کنفرانس

  بررسی عملکرد دینامیکی و بهینه سازی سیستم تعلیق دوجناغی با نرم افزار آدامز و برنامه نویسی ویژوال بیسیک

  نمایش مقاله
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی اوج آبیک

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی اوج آبیک در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی اوج آبیک را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی اوج آبیک

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی اوج آبیک را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط موسسه آموزش عالی اوج آبیک برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • كنگره ملي تحقيقات بنيادين در مديريت اقتصاد و حسابداري

  كنگره ملي تحقيقات بنيادين در مديريت اقتصاد و حسابداري

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی اوج آبیک ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی اوج آبیک در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 0 مقاله مشترک با 0 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی اوج آبیک با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1395 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی اوج آبیک به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی اوج آبیک در سال 1395 موضوع صفحات جعلی و فیشینگ می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی اوج آبیک در سال 1395 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی اوج آبیک بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی اوج آبیک
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی اوج آبیک در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه آموزش عالی اوج آبیک
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان موسسه آموزش عالی اوج آبیک در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با موسسه آموزش عالی اوج آبیک
نام مرکز: موسسه آموزش عالی اوج آبیک نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: قزوين شهر: آبيك آدرس: کیلومتر 30 اتوبان کرج / قزوین ، شهرستان آبیک ( ابتدای شهرک قدس ، قبل از نیروی انتظامی ، موسسه آموزش عالی اوج ) وبسایت دانشگاه: http://ooj.ac.ir/ شماره تلفن: 028-32882310-13 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران