آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: آذربايجان شرقى

شهر: بناب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در سال 1364 تاسیس شده است. در حال حاضر 380 دانشجو و 20 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1449 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 164 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «شکل پذیری» و «ساختار سرمایه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1449
کل مقالات ISI
164 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
380 نفر
کل اساتید
20 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب تاکنون 1449 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 64 مقاله ژورنالی و 1385 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 164 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين كنفرانس ملي نگرش هاي جديد و كاربردي در برنامه ريزي درسي

  اولين كنفرانس ملي نگرش هاي جديد و كاربردي در برنامه ريزي درسي

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي رويكردهاي نوين و كاربردي در مهندسي مكانيك

  دومين كنفرانس ملي رويكردهاي نوين و كاربردي در مهندسي مكانيك

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي چالش ها و فرصت ها در داوري تجاري بين الملل

  اولين همايش ملي چالش ها و فرصت ها در داوري تجاري بين الملل

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي رويكردهاي نوين و كاربردي در مهندسي مكانيك

  اولين كنفرانس ملي رويكردهاي نوين و كاربردي در مهندسي مكانيك

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 754 مقاله مشترک با 123 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در سال 1397 موضوع شکل پذیری و ساختار سرمایه می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: آذربايجان شرقى شهر: بناب آدرس: بناب، بزرگراه ولایت، روبروی پلیس راه، مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب کد پستی : 5551785176 وبسایت دانشگاه: http://www.bonabiau.ac.ir/ شماره تلفن: 041- 37738893-5 - 37744486-7 شماره فکس: 041- 37730393
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران