آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: مرکزى

شهر: محلات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات در سال 1368 تاسیس شده است. در حال حاضر 1864 دانشجو و 63 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 796 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «رایانش ابری» و «هویت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
796
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
1864 نفر
کل اساتید
63 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات

دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات تاکنون 796 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 20 مقاله ژورنالی و 776 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات دسترسی داشته باشید.

نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • همايش سراسري مروري بر تاريخ اقتصاد مقاومتي در ايران

  همايش سراسري مروري بر تاريخ اقتصاد مقاومتي در ايران

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش سراسري كاربرد فن آوريها و روش هاي نوين در علوم زمين (معدن،زمين شناسي و محيط زيست)

  اولين همايش سراسري كاربرد فن آوريها و روش هاي نوين در علوم زمين (معدن،زمين شناسي و محيط زيست)

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش سراسري سنگهاي ساختماني و صنايع وابسته

  اولين همايش سراسري سنگهاي ساختماني و صنايع وابسته

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 502 مقاله مشترک با 90 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات در سال 1397 موضوع رایانش ابری و هویت می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: مرکزى شهر: محلات آدرس: بلوار آیت الله خامنه ای- دانشگاه آزاد اسلامی واحد محلات وبسایت دانشگاه: http://iaumahallat.ac.ir/ شماره تلفن: 086-43257570-4 شماره فکس: 086-43257555
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران