آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: قزوين

شهر: قزوين

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در سال 1370 تاسیس شده است. در حال حاضر 27804 دانشجو و 196 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 8377 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین صاحب امتیاز و ناشر 5 مجله تخصصی است و تا کنون 15 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1653 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «توسعه پایدار» و «خوشه بندی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
8377
کل مقالات ISI
1653 مقاله
کل مجلات
5 ژورنال
کل کنفرانسها
15 همایش
کل دانشجویان
27804 نفر
کل اساتید
196 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین تاکنون 8377 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 853 مقاله ژورنالی و 7524 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1653 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 15 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين كنفرانس بين المللي روندهاي نوين تحليل داده در لجستيك و زنجيره تامين

  اولين كنفرانس بين المللي روندهاي نوين تحليل داده در لجستيك و زنجيره تامين

  مشاهده جزئیات
 • نهمين كنفرانس هوش مصنوعي و رباتيك و يازدهمين سمپوزيوم بين المللي ربوكاپ آزاد ايران 2018

  نهمين كنفرانس هوش مصنوعي و رباتيك و يازدهمين سمپوزيوم بين المللي ربوكاپ آزاد ايران 2018

  مشاهده جزئیات
 • اولين دوره همايش ملي مسئوليت اجتماعي، ضرورت امروز سازمان ها

  اولين دوره همايش ملي مسئوليت اجتماعي، ضرورت امروز سازمان ها

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين كنفرانس ملي معماري و شهرسازي ايران در گذار آثار و انديشه ها

  پنجمين كنفرانس ملي معماري و شهرسازي ايران در گذار آثار و انديشه ها

  مشاهده جزئیات
 • هشتمين كنفرانس هوش مصنوعي و رباتيك و دهمين سمپوزيوم بين المللي ربوكاپ آزاد ايران 2018

  هشتمين كنفرانس هوش مصنوعي و رباتيك و دهمين سمپوزيوم بين المللي ربوكاپ آزاد ايران 2018

  مشاهده جزئیات
 • هفتمين كنفرانس هوش مصنوعي و رباتيك و نهمين سمپوزيوم بين المللي ربوكاپ آزاد ايران 2017

  هفتمين كنفرانس هوش مصنوعي و رباتيك و نهمين سمپوزيوم بين المللي ربوكاپ آزاد ايران 2017

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین ناشر 5 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 4659 مقاله مشترک با 317 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در سال 1397 موضوع توسعه پایدار و خوشه بندی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: قزوين شهر: قزوين آدرس: خيابان دانشگاه - بلوار نخبگان - مجتمع شهيد عباسپور -کد پستی : 15195-34199 وبسایت دانشگاه: https://www.qiau.ac.ir شماره تلفن: 028-33665275 شماره فکس: 028-33665279
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران