آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: اصفهان

شهر: كاشان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در سال 1363 تاسیس شده است. در حال حاضر 3625 دانشجو و 101 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1273 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 40 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 219 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «معماری» و «سرمایه گذاری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1273
کل مقالات ISI
219 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
40 همایش
کل دانشجویان
3625 نفر
کل اساتید
101 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان تاکنون 1273 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 30 مقاله ژورنالی و 1243 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 219 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 40 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • كنفرانس ملي نانو ساختارها علوم و مهندسي نانو

  كنفرانس ملي نانو ساختارها علوم و مهندسي نانو

  مشاهده جزئیات
 • همايش منطقه اي ايمني در آسانسور و پله برقي

  همايش منطقه اي ايمني در آسانسور و پله برقي

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي نانو ساختارها،علوم و مهندسي نانو

  دومين كنفرانس ملي نانو ساختارها،علوم و مهندسي نانو

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي ايمني در خودرو

  همايش ملي ايمني در خودرو

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر سيستمهاي توزيع شده و شبكه هاي هوشمند و نخستين كنفرانس ملي مهندسي پزشكي

  چهارمين كنفرانس ملي مهندسي برق و كامپيوتر سيستمهاي توزيع شده و شبكه هاي هوشمند و نخستين كنفرانس ملي مهندسي پزشكي

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي معماري و انرژي با رويكرد حفاظت محيط زيست و بهره گيري از انرژي هاي طبيعي

  دومين كنفرانس ملي معماري و انرژي با رويكرد حفاظت محيط زيست و بهره گيري از انرژي هاي طبيعي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 606 مقاله مشترک با 103 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در سال 1397 موضوع معماری و سرمایه گذاری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: اصفهان شهر: كاشان آدرس: لوار قطب راوندي، خيابان استادان، صندوق پستي۴۳۳-۸۷۱۳۵ كدپستي ۸۷۱۵۹۹۸۱۵۱ وبسایت دانشگاه: http://iaukashan.ac.ir/ شماره تلفن: 031-۵۵۵۴۰۰۵۵ شماره فکس: 031-۵۵۵۴۰۰۵۶
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران