آرم دانشگاه کاشان

دانشگاه کاشان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: اصفهان

شهر: كاشان

دانشگاه کاشان در سال 1352 تاسیس شده است. در حال حاضر 9000 دانشجو و 630 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 4393 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه کاشان صاحب امتیاز و ناشر 10 مجله تخصصی است و تا کنون 8 همایش توسط دانشگاه کاشان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 5254 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه کاشان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه کاشان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «هویت» و «نانوسیال» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
4393
کل مقالات ISI
5254 مقاله
کل مجلات
10 ژورنال
کل کنفرانسها
8 همایش
کل دانشجویان
9000 نفر
کل اساتید
630 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه کاشان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه کاشان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه کاشان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه کاشان

دانشگاه کاشان تاکنون 4393 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 480 مقاله ژورنالی و 3913 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه کاشان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه کاشان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه کاشان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه کاشان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 5254 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه کاشان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه کاشان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه کاشان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه کاشان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 8 همایش توسط دانشگاه کاشان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه کاشان ناشر 10 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه کاشان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه کاشان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1830 مقاله مشترک با 227 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه کاشان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه کاشان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه کاشان در سال 1397 موضوع هویت و نانوسیال می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه کاشان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه کاشان
ارتباط با دانشگاه کاشان
نام مرکز: دانشگاه کاشان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: اصفهان شهر: كاشان آدرس: کاشان-کیلومتر ۶ بلوار قطب راوندی کدپستی 8731753153 وبسایت دانشگاه: http://www.kashanu.ac.ir شماره تلفن: ۰۳۱۵۵۹۱۹ شماره فکس: ۰۳۱۵۵۵۱۱۱۲۱
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران