آرم دانشگاه افسری امام علی

دانشگاه افسری امام علی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه افسری امام علی در سال 1300 تاسیس شده است. در حال حاضر 490 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 313 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه افسری امام علی صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه افسری امام علی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 24 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه افسری امام علی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه افسری امام علی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «تکنیک دیمتل» و «خانواده» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
313
کل مقالات ISI
24 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
490 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
140,000
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه افسری امام علی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه افسری امام علی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه افسری امام علی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه افسری امام علی

دانشگاه افسری امام علی تاکنون 313 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 20 مقاله ژورنالی و 293 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه افسری امام علی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه افسری امام علی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه افسری امام علی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه افسری امام علی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 24 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه افسری امام علی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه افسری امام علی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه افسری امام علی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه افسری امام علی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه افسری امام علی برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • كنفرانس بين المللي امنيت، پيشرفت و توسعه پايدار مناطق مرزي، سرزميني و كلانشهرها، راهكارها و چالش ها با محوريت پدافند غير عامل و مديريت بحران

  كنفرانس بين المللي امنيت، پيشرفت و توسعه پايدار مناطق مرزي، سرزميني و كلانشهرها، راهكارها و چالش ها با محوريت پدافند غير عامل و مديريت بحران

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي مديريت دانش با رويكرد جهادي

  اولين همايش ملي مديريت دانش با رويكرد جهادي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه افسری امام علی ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه افسری امام علی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه افسری امام علی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 223 مقاله مشترک با 73 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه افسری امام علی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه افسری امام علی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه افسری امام علی در سال 1397 موضوع تکنیک دیمتل و خانواده می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه افسری امام علی
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه افسری امام علی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه افسری امام علی
  تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه افسری امام علی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه افسری امام علی
نام مرکز: دانشگاه افسری امام علی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: تهران شهر: تهران آدرس: تهران خیابان حضرت امام خمینی (ره) نرسیده به میدان حر دانشگاه افسری امام علی (ع)-صندوق پستی : 1317893471 وبسایت دانشگاه: http://imamaliuniv.aja.ir/Portal/Home/ شماره تلفن: 66955041-3 شماره فکس: 66408361
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران