آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: يزد

شهر: ميبد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در سال 1366 تاسیس شده است. در حال حاضر 957 دانشجو و 43 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3029 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 22 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مقاوم سازی» و «رصدخانه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3029
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
22 همایش
کل دانشجویان
957 نفر
کل اساتید
43 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد تاکنون 3029 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 20 مقاله ژورنالی و 3009 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 22 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • پنجمين همايش ملي حقوق(تحولات مسئوليت هاي مدني در نظام حقوقي ايران)

  پنجمين همايش ملي حقوق(تحولات مسئوليت هاي مدني در نظام حقوقي ايران)

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي ايمني، بهداشت و محيط زيست

  اولين همايش ملي ايمني، بهداشت و محيط زيست

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين همايش ملي حقوق ارزيابي كارآمدي قانون در نظام جمهوري اسلامي ايران

  چهارمين همايش ملي حقوق ارزيابي كارآمدي قانون در نظام جمهوري اسلامي ايران

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين همايش ملي مصالح ساختماني و فناوري هاي نوين در عمران،معماري و شهرسازي

  پنجمين همايش ملي مصالح ساختماني و فناوري هاي نوين در عمران،معماري و شهرسازي

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش بسترهاي فساد مالي و اداري در نظام حقوقي ايران با رويكرد اصلاح و توسعه نظام حقوقي

  سومين همايش بسترهاي فساد مالي و اداري در نظام حقوقي ايران با رويكرد اصلاح و توسعه نظام حقوقي

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين همايش ملي مصالح ساختماني و فناوري هاي نوين در عمران،معماري و شهرسازي

  چهارمين همايش ملي مصالح ساختماني و فناوري هاي نوين در عمران،معماري و شهرسازي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1305 مقاله مشترک با 162 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در سال 1397 موضوع مقاوم سازی و رصدخانه می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: يزد شهر: ميبد آدرس: يلومتر 3 جاده ميبد يزد - دانشگاه آزاد اسلامي واحد ميبد ، كد پستي: 8965151567 وبسایت دانشگاه: http://pm.maybodiau.ac.ir/ شماره تلفن: 035-32370163-9 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران