آرم دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: قم

شهر: قم

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سال 1361 تاسیس شده است. در حال حاضر 4300 دانشجو و 83 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 757 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 35 همایش توسط دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «قرآن» و «قرآن کریم» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
757
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
35 همایش
کل دانشجویان
4300 نفر
کل اساتید
83 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تاکنون 757 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 92 مقاله ژورنالی و 665 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 35 همایش توسط دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 178 مقاله مشترک با 52 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سال 1397 موضوع قرآن و قرآن کریم می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
ارتباط با دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
نام مرکز: دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: قم شهر: قم آدرس: قم بولوار پانزده خرداد - کوچه شهید میثمی - سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم -کدپستی: ۹۱۷۷۹۴۸۹۷۴ وبسایت دانشگاه: http://www.quran.ac.ir شماره تلفن: 025-37604070 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران