آرم جامعه المصطفی العالمیه

جامعه المصطفی العالمیه

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: قم

شهر: قم

جامعه المصطفی العالمیه یک موسسه غیرانتفاعی در شهر قم، استان قم است. و در سال 1358 تاسیس شده است.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3605 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.جامعه المصطفی العالمیه صاحب امتیاز و ناشر 89 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط جامعه المصطفی العالمیه برگزار شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از جامعه المصطفی العالمیه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران جامعه المصطفی العالمیه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «قرآن» و «تربیت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3605
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
89 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
0 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ جامعه المصطفی العالمیه

نمودار مقابل رتبه (Rank) جامعه المصطفی العالمیه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات جامعه المصطفی العالمیه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی جامعه المصطفی العالمیه

جامعه المصطفی العالمیه تاکنون 3605 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2961 مقاله ژورنالی و 644 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات جامعه المصطفی العالمیه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از جامعه المصطفی العالمیه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات جامعه المصطفی العالمیه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی جامعه المصطفی العالمیه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران جامعه المصطفی العالمیه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط جامعه المصطفی العالمیه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های جامعه المصطفی العالمیه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط جامعه المصطفی العالمیه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط جامعه المصطفی العالمیه برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران جامعه المصطفی العالمیه ناشر 89 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای جامعه المصطفی العالمیه که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری جامعه المصطفی العالمیه
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری جامعه المصطفی العالمیه با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی جامعه المصطفی العالمیه شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط جامعه المصطفی العالمیه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 962 مقاله مشترک با 127 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران جامعه المصطفی العالمیه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی جامعه المصطفی العالمیه

شرکای علمی اصلی جامعه المصطفی العالمیه طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران جامعه المصطفی العالمیه ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی جامعه المصطفی العالمیه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان جامعه المصطفی العالمیه در سال 1402 موضوع قرآن و تربیت می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی جامعه المصطفی العالمیه در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان جامعه المصطفی العالمیه بوده است.

طرح های پژوهشی جامعه المصطفی العالمیه*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که جامعه المصطفی العالمیه به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط جامعه المصطفی العالمیه انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار جامعه المصطفی العالمیه
متاسفانه اخبار جامعه المصطفی العالمیه در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی جامعه المصطفی العالمیه

اساتید و اعضای هیات علمی جامعه المصطفی العالمیه که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی جامعه المصطفی العالمیه

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با جامعه المصطفی العالمیه
نام مرکز: جامعه المصطفی العالمیه نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: قم شهر: قم آدرس: وبسایت دانشگاه: https://www.miu.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران