آرم دانشگاه صنعتی سهند

دانشگاه صنعتی سهند

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: آذربايجان شرقى

شهر: تبريز

دانشگاه صنعتی سهند در سال 1369 تاسیس شده است. در حال حاضر 3922 دانشجو و 155 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3189 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه صنعتی سهند صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه صنعتی سهند برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3021 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی سهند را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صنعتی سهند بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «شبیه سازی» و «جذب سطحی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3189
کل مقالات ISI
3021 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
3922 نفر
کل اساتید
155 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صنعتی سهند

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی سهند را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی سهند در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی سهند

دانشگاه صنعتی سهند تاکنون 3189 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 160 مقاله ژورنالی و 3029 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی سهند را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی سهند نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی سهند دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی سهند

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3021 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی سهند در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی سهند را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی سهند

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی سهند را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط دانشگاه صنعتی سهند برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه صنعتی سهند ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه صنعتی سهند که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی سهند در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1099 مقاله مشترک با 154 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی سهند با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی سهند به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی سهند در سال 1397 موضوع شبیه سازی و جذب سطحی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی سهند

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صنعتی سهند
ارتباط با دانشگاه صنعتی سهند
نام مرکز: دانشگاه صنعتی سهند نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: آذربايجان شرقى شهر: تبريز آدرس: تبریز، شهر جدید سهند، دانشگاه صنعتی سهند-صندوق پستی : 1996-51335 وبسایت دانشگاه: htp://www.sut.ac.ir شماره تلفن: 04133443801-9 شماره فکس: 04133224950
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران