آرم دانشگاه محقق اردبیلی

دانشگاه محقق اردبیلی

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: اردبيل

شهر: اردبيل

دانشگاه محقق اردبیلی در سال 1357 تاسیس شده است. در حال حاضر 12000 دانشجو و 334 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 8232 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه محقق اردبیلی صاحب امتیاز و ناشر 4 مجله تخصصی است و تا کنون 21 همایش توسط دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 320 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه محقق اردبیلی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اردبیل» و «gis» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
8232
کل مقالات ISI
320 مقاله
کل مجلات
4 ژورنال
کل کنفرانسها
21 همایش
کل دانشجویان
12000 نفر
کل اساتید
334 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه محقق اردبیلی

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه محقق اردبیلی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه محقق اردبیلی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه محقق اردبیلی

دانشگاه محقق اردبیلی تاکنون 8232 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 694 مقاله ژورنالی و 7538 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه محقق اردبیلی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه محقق اردبیلی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه محقق اردبیلی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه محقق اردبیلی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 320 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه محقق اردبیلی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه محقق اردبیلی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه محقق اردبیلی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 21 همایش توسط دانشگاه محقق اردبیلی برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين همايش ملي آسيب هاي اجتماعي

  دومين همايش ملي آسيب هاي اجتماعي

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس بين‌المللي و چهارمين كنفرانس ملي صيانت از منابع طبيعي و محيط زيست

  اولين كنفرانس بين‌المللي و چهارمين كنفرانس ملي صيانت از منابع طبيعي و محيط زيست

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي مدرسه فردا

  اولين همايش ملي مدرسه فردا

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس بين المللي و ششمين كنفرانس ملي كشاورزي ارگانيك و مرسوم

  دومين كنفرانس بين المللي و ششمين كنفرانس ملي كشاورزي ارگانيك و مرسوم

  مشاهده جزئیات
 • سيزدهمين همايش ملي علوم و مهندسي آبخيزداري و سومين همايش ملي صيانت از منابع طبيعي و محيط زيست با محوريت آبخيزداري و صيانت از منابع طبيعي و محيط زيست

  سيزدهمين همايش ملي علوم و مهندسي آبخيزداري و سومين همايش ملي صيانت از منابع طبيعي و محيط زيست با محوريت آبخيزداري و صيانت از منابع طبيعي و محيط زيست

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي آسيب هاي اجتماعي

  اولين همايش ملي آسيب هاي اجتماعي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه محقق اردبیلی ناشر 4 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه محقق اردبیلی که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه محقق اردبیلی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 3438 مقاله مشترک با 249 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه محقق اردبیلی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه محقق اردبیلی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه محقق اردبیلی در سال 1397 موضوع اردبیل و gis می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه محقق اردبیلی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه محقق اردبیلی بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی
ارتباط با دانشگاه محقق اردبیلی
نام مرکز: دانشگاه محقق اردبیلی نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: اردبيل شهر: اردبيل آدرس: اردبیل - خیابان دانشگاه - دانشگاه محقق اردبیلی - اداره کل امور آموزشی دانشگاه - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه - کد پستی: 11367 - 56199 وبسایت دانشگاه: http://www.uma.ac.ir شماره تلفن: 045-33512081-90 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران