آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: اردبيل

شهر: اردبيل

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در سال 1362 تاسیس شده است. در حال حاضر 17778 دانشجو و 222 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3966 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 7 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1013 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اردبیل» و «اعتیاد» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3966
کل مقالات ISI
1013 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
7 همایش
کل دانشجویان
17778 نفر
کل اساتید
222 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل تاکنون 3966 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 148 مقاله ژورنالی و 3818 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1013 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 7 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • چهارمين كنفرانس ملي محاسبات نرم در مهندسي برق و كامپيوتر

  چهارمين كنفرانس ملي محاسبات نرم در مهندسي برق و كامپيوتر

  مشاهده جزئیات
 • كنفرانس سراسري علمي، تخصصي نهج البلاغه با رويكرد فرهنگي

  كنفرانس سراسري علمي، تخصصي نهج البلاغه با رويكرد فرهنگي

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس ملي تازه هاي سلولي مولكولي و اولين سمپوزيوم بين المللي ژنو ميكس و پروتئوميكس

  سومين كنفرانس ملي تازه هاي سلولي مولكولي و اولين سمپوزيوم بين المللي ژنو ميكس و پروتئوميكس

  مشاهده جزئیات
 • همايش صلح و سلام با رويكرد سبك زندگي قرآني

  همايش صلح و سلام با رويكرد سبك زندگي قرآني

  مشاهده جزئیات
 • هشتمين كنفرانس ملي تحليل پوششي داده ها

  هشتمين كنفرانس ملي تحليل پوششي داده ها

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش منطقه اي برق و فناوريهاي نوين

  اولين همايش منطقه اي برق و فناوريهاي نوين

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2191 مقاله مشترک با 204 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در سال 1397 موضوع اردبیل و اعتیاد می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
 • بهرام جعفری
  بهرام جعفری دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
 • رضا محمدی
  رضا محمدی دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد معماری
 • یوسف خادمی
  یوسف خادمی دانشجوی دکترای مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد واحداردبیل ایران
 • علی افروز
  علی افروز دانشجوی کارشناسی شیمی دارویی
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: اردبيل شهر: اردبيل آدرس: میدان بسیج - مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل وبسایت دانشگاه: http://www.iauardabil.ac.ir/ شماره تلفن: 045- 33728020- 33728022 شماره فکس: 045- 33727799
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران