آرم موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)

موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: اردبيل

شهر: اردبيل

موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) در سال 1398 تاسیس شده است. در حال حاضر 1300 دانشجو و 158 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 118 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «رایانش ابری» و «ضعف کنترل داخلی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
118
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1300 نفر
کل اساتید
158 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)

موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) تاکنون 118 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 2 مقاله ژورنالی و 116 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 92 مقاله مشترک با 25 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) در سال 1397 موضوع رایانش ابری و ضعف کنترل داخلی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) بوده است.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)
ارتباط با موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی)
نام مرکز: موسسه آموزش عالی مقدس اردبیلی (غیرانتفاعی-غیردولتی) نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: اردبيل شهر: اردبيل آدرس: خیابان دانشگاه-روبروی مجتمع شورابیل - شهرک کشاورزی - روبروی خدمات کشاورزی - موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی غیر دولتی مقدس اردبیلی وبسایت دانشگاه: http://ihemardabili.ac.ir شماره تلفن: 04533518357 -04533518358 -04533518356 - 04533518354- 04533518355 شماره فکس: 04533518359
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران