آرم دانشگاه سمنان

دانشگاه سمنان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: سمنان

شهر: سمنان

دانشگاه سمنان در سال 1353 تاسیس شده است. در حال حاضر 14134 دانشجو و 776 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 6524 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه سمنان صاحب امتیاز و ناشر 11 مجله تخصصی است و تا کنون 17 همایش توسط دانشگاه سمنان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 5795 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه سمنان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه سمنان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سمنان» و «آناتومى» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
6524
کل مقالات ISI
5795 مقاله
کل مجلات
11 ژورنال
کل کنفرانسها
17 همایش
کل دانشجویان
14134 نفر
کل اساتید
776 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه سمنان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه سمنان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه سمنان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه سمنان

دانشگاه سمنان تاکنون 6524 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 963 مقاله ژورنالی و 5561 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه سمنان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه سمنان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه سمنان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه سمنان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 5795 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه سمنان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه سمنان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه سمنان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه سمنان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 17 همایش توسط دانشگاه سمنان برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دوازدهمين كنگره دانشجويان دامپزشكي ايران

  دوازدهمين كنگره دانشجويان دامپزشكي ايران

  مشاهده جزئیات
 • بيست و ششمين همايش سالانه بين­ المللي انجمن مهندسان مكانيك ايران

  بيست و ششمين همايش سالانه بين­ المللي انجمن مهندسان مكانيك ايران

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس رياضيات مالي و كاربردها

  سومين كنفرانس رياضيات مالي و كاربردها

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي بازاريابي خدمات (با تاكيد بر چالش ها و راهكارهاي بازاريابي در صنعت بيمه)

  اولين كنفرانس ملي بازاريابي خدمات (با تاكيد بر چالش ها و راهكارهاي بازاريابي در صنعت بيمه)

  مشاهده جزئیات
 • سومين كنفرانس ملي مصالح و سازه هاي نوين در مهندسي عمران

  سومين كنفرانس ملي مصالح و سازه هاي نوين در مهندسي عمران

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش ملي گردشگري و توسعه پايدار

  دومين همايش ملي گردشگري و توسعه پايدار

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه سمنان ناشر 11 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه سمنان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه سمنان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 2984 مقاله مشترک با 291 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه سمنان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه سمنان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه سمنان در سال 1397 موضوع سمنان و آناتومى می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه سمنان
ارتباط با دانشگاه سمنان
نام مرکز: دانشگاه سمنان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: سمنان شهر: سمنان آدرس: سمنان - روبروی پارک سوکان - پردیس شماره یک - سازمان مرکزی دانشگاه سمنان-کد پستی : 19111-35131 وبسایت دانشگاه: https://www.semnan.ac.ir/ شماره تلفن: 023-33654100,33654128  شماره فکس: 023-33321005
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران