آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: سمنان

شهر: سمنان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در سال 1361 تاسیس شده است. در حال حاضر 9582 دانشجو و 418 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 2731 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 4 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 319 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اسب» و «مدیریت دانش» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
2731
کل مقالات ISI
319 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
4 همایش
کل دانشجویان
9582 نفر
کل اساتید
418 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان تاکنون 2731 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 245 مقاله ژورنالی و 2486 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 319 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 4 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين همايش پژوهش هاي كاربردي در علوم جغرافيايي

  اولين همايش پژوهش هاي كاربردي در علوم جغرافيايي

  مشاهده جزئیات
 • اولين سمپوزيوم ملي ارتقاي ايمني حمل و نقل جاده اي در بستر آمايش سرزمين

  اولين سمپوزيوم ملي ارتقاي ايمني حمل و نقل جاده اي در بستر آمايش سرزمين

  مشاهده جزئیات
 • نخستين كنگره ملي توسعه خوشه صنعتي قطعات خودرو

  نخستين كنگره ملي توسعه خوشه صنعتي قطعات خودرو

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي خصوصي سازي در ايران، موانع، مشكلات و راهكارها

  همايش ملي خصوصي سازي در ايران، موانع، مشكلات و راهكارها

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1296 مقاله مشترک با 188 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در سال 1397 موضوع اسب و مدیریت دانش می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: سمنان شهر: سمنان آدرس: مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان وبسایت دانشگاه: http://www.semnaniau.ac.ir/ شماره تلفن: 023- 33654040-9 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران