آرم دانشگاه حضرت معصومه (س)

دانشگاه حضرت معصومه (س)

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: قم

شهر: قم

دانشگاه حضرت معصومه (س) در سال 1386 تاسیس شده است. در حال حاضر 186 دانشجو و 14 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 93 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه حضرت معصومه (س) صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی استاستخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه حضرت معصومه (س) را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه حضرت معصومه (س) بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «رسانه های اجتماعی» و «چالش ها» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
93
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
186 نفر
کل اساتید
14 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه حضرت معصومه (س)

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه حضرت معصومه (س) را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه حضرت معصومه (س) در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه حضرت معصومه (س)

دانشگاه حضرت معصومه (س) تاکنون 93 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 24 مقاله ژورنالی و 69 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه حضرت معصومه (س) را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه حضرت معصومه (س) نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه حضرت معصومه (س) دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه حضرت معصومه (س)

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه حضرت معصومه (س) در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه حضرت معصومه (س)

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه حضرت معصومه (س) ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه حضرت معصومه (س) که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه حضرت معصومه (س) در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 50 مقاله مشترک با 19 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه حضرت معصومه (س) با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه حضرت معصومه (س) به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه حضرت معصومه (س) در سال 1397 موضوع رسانه های اجتماعی و چالش ها می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه حضرت معصومه (س)

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س)
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه حضرت معصومه (س) در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه حضرت معصومه (س)
نام مرکز: دانشگاه حضرت معصومه (س) نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: قم شهر: قم آدرس: قم - بلوار الغدیر - روبروی ورزشگاه یادگار امام - دانشگاه حضرت معصومه (س)-کد پستی: 3718113394   صندوق پستی:1179-37195 وبسایت دانشگاه: http://www.hmu.ac.ir شماره تلفن: 02533209030 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران