دانشگاه دامغان در سال 1368 تاسیس شده است. در حال حاضر 5732 دانشجو و 137 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 980 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه دامغان صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 1 همایش توسط دانشگاه دامغان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 1833 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه دامغان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه دامغان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «جاذب انرژی» و «ژیوشیمی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
980
کل مقالات ISI
1833 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
1 همایش
کل دانشجویان
5732 نفر
کل اساتید
137 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه دامغان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه دامغان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه دامغان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه دامغان

دانشگاه دامغان تاکنون 980 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 80 مقاله ژورنالی و 900 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه دامغان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه دامغان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه دامغان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه دامغان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 1833 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه دامغان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه دامغان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه دامغان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه دامغان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 1 همایش توسط دانشگاه دامغان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه دامغان ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه دامغان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه دامغان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 438 مقاله مشترک با 89 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه دامغان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه دامغان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه دامغان در سال 1397 موضوع جاذب انرژی و ژیوشیمی می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه دامغان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه دامغان
ارتباط با دانشگاه دامغان
نام مرکز: دانشگاه دامغان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: سمنان شهر: دامغان آدرس: دامغان، میدان دانشگاه، دانشگاه دامغان،کد پستی: ۴۱۱۶۷ – ۳۶۷۱۶ وبسایت دانشگاه: http://www.du.ac.ir شماره تلفن: ۰۲۳-۳۵۲۲۰۰۸۱-۶,۳۵۲۲۰۲۴۹ شماره فکس: ۰۲۳-۳۵۲۲۰۱۲۰,۳۵۲۲۰۲۴۹
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران