آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: فارس

شهر: كازرون

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در سال 1364 تاسیس شده است. در حال حاضر 290 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 938 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 10 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 525 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «مقاومت آنتی بیوتیکی» و «بیفیدوباکتریوم بیفیدوم» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
938
کل مقالات ISI
525 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
10 همایش
کل دانشجویان
290 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون تاکنون 938 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 37 مقاله ژورنالی و 901 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 525 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 10 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • دومين كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در برق، كامپيوتر و مهندسي پزشكي

  دومين كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در برق، كامپيوتر و مهندسي پزشكي

  مشاهده جزئیات
 • دومين كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در مديريت و حقوق

  دومين كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در مديريت و حقوق

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي دستاوردهاي پژوهشي در روانشناسي،علوم تربيتي و علوم انساني

  اولين كنفرانس ملي دستاوردهاي پژوهشي در روانشناسي،علوم تربيتي و علوم انساني

  مشاهده جزئیات
 • كنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت، اقتصاد،حقوق و علوم انساني

  كنفرانس بين المللي پژوهش هاي نوين در مديريت، اقتصاد،حقوق و علوم انساني

  مشاهده جزئیات
 • كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در مديريت،اقتصاد و علوم انساني

  كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در مديريت،اقتصاد و علوم انساني

  مشاهده جزئیات
 • كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در برق، كامپيوتر و مهندسي پزشكي

  كنفرانس ملي پژوهش هاي نوين در برق، كامپيوتر و مهندسي پزشكي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 509 مقاله مشترک با 118 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در سال 1397 موضوع مقاومت آنتی بیوتیکی و بیفیدوباکتریوم بیفیدوم می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کازرون نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: فارس شهر: كازرون آدرس: وبسایت دانشگاه: http://www.kau.ac.ir/ شماره تلفن: 42243930 شماره فکس: 42230508
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران