آرم دانشگاه سلمان فارسی کازرون

دانشگاه سلمان فارسی کازرون

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: فارس

شهر: كازرون

دانشگاه سلمان فارسی کازرون در سال 1372 تاسیس شده است. در حال حاضر 1804 دانشجو و 75 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 149 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه سلمان فارسی کازرون را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه سلمان فارسی کازرون بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «امام خمینی (ره)» و «شاهنامه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
149
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1804 نفر
کل اساتید
75 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه سلمان فارسی کازرون

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه سلمان فارسی کازرون را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه سلمان فارسی کازرون در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

دانشگاه سلمان فارسی کازرون تاکنون 149 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 20 مقاله ژورنالی و 129 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه سلمان فارسی کازرون را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه سلمان فارسی کازرون نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه سلمان فارسی کازرون دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه سلمان فارسی کازرون در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه سلمان فارسی کازرون را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه سلمان فارسی کازرون

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه سلمان فارسی کازرون را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه سلمان فارسی کازرون برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه سلمان فارسی کازرون ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه سلمان فارسی کازرون در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 66 مقاله مشترک با 28 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه سلمان فارسی کازرون با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه سلمان فارسی کازرون به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه سلمان فارسی کازرون در سال 1397 موضوع امام خمینی (ره) و شاهنامه می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه سلمان فارسی کازرون در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه سلمان فارسی کازرون بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با دانشگاه سلمان فارسی کازرون
نام مرکز: دانشگاه سلمان فارسی کازرون نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: فارس شهر: كازرون آدرس: چهار راه ارشاد،ابتدای خیابان طالقانی وبسایت دانشگاه: http://www.kazerunsfu.ac.ir/ شماره تلفن: 071- 42212341-2 , 42226051-2 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران