آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: کردستان

شهر: سقز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در سال 1378 تاسیس شده است. در حال حاضر 290 دانشجو و 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 140 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 13 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز برگزار شده است. استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «معماری» و «انرژی پاک» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
140
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
13 همایش
کل دانشجویان
290 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز تاکنون 140 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 6 مقاله ژورنالی و 134 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 13 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • همايش ملي مطالعات ميان رشته اي در معماري و شهرسازي ( با تأكيد بر جامعه شناسي، هنر، تاريخ و ادبيات )

  همايش ملي مطالعات ميان رشته اي در معماري و شهرسازي ( با تأكيد بر جامعه شناسي، هنر، تاريخ و ادبيات )

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي رويكردهاي نوين در فيزيولوژي ورزشي

  همايش ملي رويكردهاي نوين در فيزيولوژي ورزشي

  مشاهده جزئیات
 • همايش ملي داده كاوي و كاربردهاي آن

  همايش ملي داده كاوي و كاربردهاي آن

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي حقوق شهروندي

  اولين همايش ملي حقوق شهروندي

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش منطقه اي دستاوردهاي نوين و افق هاي روشن شبكه هاي الكتريكي هوشمند

  اولين همايش منطقه اي دستاوردهاي نوين و افق هاي روشن شبكه هاي الكتريكي هوشمند

  مشاهده جزئیات
 • همايش منطقه اي فن آوري هاي نوين در سيستم هاي تاسيسات مكانيكي و الكترونيكي در ساختمان ها

  همايش منطقه اي فن آوري هاي نوين در سيستم هاي تاسيسات مكانيكي و الكترونيكي در ساختمان ها

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 87 مقاله مشترک با 34 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز در سال 1397 موضوع معماری و انرژی پاک می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: کردستان شهر: سقز آدرس: بلوار 7 تیر شهرک دانشگاه - دانشگاه آزاد اسلامی واحد سقز وبسایت دانشگاه: http://iausaghez.ac.ir/ شماره تلفن: 087-36244751 شماره فکس: 087-36244750
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران