آرم دانشگاه کردستان

دانشگاه کردستان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: کردستان

شهر: سنندج

دانشگاه کردستان در سال 1353 تاسیس شده است. در حال حاضر 9000 دانشجو و 350 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3625 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه کردستان صاحب امتیاز و ناشر 7 مجله تخصصی است و تا کنون 22 همایش توسط دانشگاه کردستان برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 3118 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه کردستان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه کردستان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «ایران» و «گلخانه» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3625
کل مقالات ISI
3118 مقاله
کل مجلات
7 ژورنال
کل کنفرانسها
22 همایش
کل دانشجویان
9000 نفر
کل اساتید
350 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه کردستان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه کردستان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه کردستان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه کردستان

دانشگاه کردستان تاکنون 3625 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 458 مقاله ژورنالی و 3167 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه کردستان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه کردستان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه کردستان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه کردستان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 3118 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه کردستان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه کردستان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه کردستان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه کردستان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 22 همایش توسط دانشگاه کردستان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه کردستان ناشر 7 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه کردستان که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه کردستان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1788 مقاله مشترک با 189 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه کردستان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه کردستان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه کردستان در سال 1397 موضوع ایران و گلخانه می باشد.

اعضای هیأت علمی دانشگاه کردستان

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه کردستان
ارتباط با دانشگاه کردستان
نام مرکز: دانشگاه کردستان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: کردستان شهر: سنندج آدرس: ایران، کردستان، سنندج، بلوار پاسداران، دانشگاه کردستان-کدپستی:  ۱۵۱۷۵-۶۶۱۷۷ وبسایت دانشگاه: http://www.uok.ac.ir شماره تلفن: ۰۸۷-۳۳۶۶۴۶۰۰-۸ شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران