آرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

نوع مرکز: دانشگاه آزاد

استان: کردستان

شهر: سنندج

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در سال 1362 تاسیس شده است. در حال حاضر 11211 دانشجو و 289 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 3325 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 25 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 651 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «کیفیت زندگی» و «شهر سنندج» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
3325
کل مقالات ISI
651 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
25 همایش
کل دانشجویان
11211 نفر
کل اساتید
289 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج تاکنون 3325 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 184 مقاله ژورنالی و 3141 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 651 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 25 همایش توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • چهارمين همايش ملي فرهنگ سازماني و منابع انساني

  چهارمين همايش ملي فرهنگ سازماني و منابع انساني

  مشاهده جزئیات
 • چهارمين همايش ملي انرژي، محيط زيست، كشاورزي و معماري پايدار

  چهارمين همايش ملي انرژي، محيط زيست، كشاورزي و معماري پايدار

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش ملي انرژي،محيط زيست،كشاورزي و توسعه پايدار

  سومين همايش ملي انرژي،محيط زيست،كشاورزي و توسعه پايدار

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش بين المللي اقتصاد سنجي روش ها و كاربردها

  دومين همايش بين المللي اقتصاد سنجي روش ها و كاربردها

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي حفاظت و احياي تالاب ها ودرياچه ها با تاكيد بر درياچه زريوار مريوان

  اولين همايش ملي حفاظت و احياي تالاب ها ودرياچه ها با تاكيد بر درياچه زريوار مريوان

  مشاهده جزئیات
 • دومين همايش بين المللي و پنجمين همايش ملي عمران شهري با نگرش فناوريهاي نوين

  دومين همايش بين المللي و پنجمين همايش ملي عمران شهري با نگرش فناوريهاي نوين

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1731 مقاله مشترک با 205 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در سال 1397 موضوع کیفیت زندگی و شهر سنندج می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
نام مرکز: دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج نوع مرکز: دانشگاه آزاد استان: کردستان شهر: سنندج آدرس: بلوار جانبازان وبسایت دانشگاه: http://www.iausdj.ac.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران