آرم موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی

استان: سمنان

شهر: گرمسار

موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار یک موسسه غیرانتفاعی در شهر گرمسار، استان سمنان است. و در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 1800 دانشجو و 56 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 380 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 6 همایش توسط موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 14 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1402 پژوهشگران موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سازمان» و «سهامداران» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
380
کل مقالات ISI
14 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
6 همایش
کل دانشجویان
1800 نفر
کل اساتید
56 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

نمودار مقابل رتبه (Rank) موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار تاکنون 380 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 41 مقاله ژورنالی و 339 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 14 مقاله توسط پژوهشگران موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 6 همایش توسط موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 196 مقاله مشترک با 59 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

شرکای علمی اصلی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1402 محورهای اصلی مقالات علمی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار در سال 1402 موضوع سازمان و سهامداران می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار در سال 1402 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار بوده است.

طرح های پژوهشی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

اخبار موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار
متاسفانه اخبار موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار در لیست اخبار خروجی در پایگاه اخبار علمی تاکنون ثبت نشده است. اخبار علمی بزرگترین و جامعترین مرجع انتشار اخبار دانشگاهی و پژوهشی کشور است که به صورت آنلاین بیش از یکهزار دانشگاه و پژوهشگاه کشور را رصد نموده و اخبار لحظه ای را در اختیار پژوهشگران قرار میدهد.
آرم اخبارعلمی
افراد مهم علمی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

اساتید و اعضای هیات علمی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار
نام مرکز: موسسه آموزش عالی علاءالدوله سمنانی گرمسار نوع مرکز: موسسه غیرانتفاعی استان: سمنان شهر: گرمسار آدرس: حاجی آباد-موسسه آموزش عالی غیر انتفاعی وغیر دولتی علاءالدوله سمنانی وبسایت دانشگاه: http://www.asihe.ac.ir/ شماره تلفن: 023- 34533924 شماره فکس: 023-34533330
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران