آرم دانشگاه تربت حیدریه

دانشگاه تربت حیدریه

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خراسان رضوى

شهر: تربت حيدريه

دانشگاه تربت حیدریه در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 2083 دانشجو و 209 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 446 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه تربت حیدریه صاحب امتیاز و ناشر 2 مجله تخصصی است و تا کنون 23 همایش توسط دانشگاه تربت حیدریه برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 46 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه تربت حیدریه را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه تربت حیدریه بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «زعفران» و «معماری» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
446
کل مقالات ISI
46 مقاله
کل مجلات
2 ژورنال
کل کنفرانسها
23 همایش
کل دانشجویان
2083 نفر
کل اساتید
209 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه تربت حیدریه

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه تربت حیدریه را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه تربت حیدریه در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه تربت حیدریه

دانشگاه تربت حیدریه تاکنون 446 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 44 مقاله ژورنالی و 402 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه تربت حیدریه را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه تربت حیدریه نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه تربت حیدریه دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه تربت حیدریه

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 46 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه تربت حیدریه در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه تربت حیدریه را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه تربت حیدریه

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه تربت حیدریه را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 23 همایش توسط دانشگاه تربت حیدریه برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه تربت حیدریه ناشر 2 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه تربت حیدریه که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه تربت حیدریه در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 248 مقاله مشترک با 65 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه تربت حیدریه با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه تربت حیدریه به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه تربت حیدریه در سال 1397 موضوع زعفران و معماری می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه تربت حیدریه در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه تربت حیدریه بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه تربت حیدریه
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه تربت حیدریه در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه تربت حیدریه
ارتباط با دانشگاه تربت حیدریه
نام مرکز: دانشگاه تربت حیدریه نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خراسان رضوى شهر: تربت حيدريه آدرس: خراسان رضوی - شهرستان تربت حیدریه - کیلومتر 7 جاده ی تربت حیدریه ، مشهد- کد پستی : 9516168595 وبسایت دانشگاه: http://www.torbath.ac.ir شماره تلفن: 051-52299634 شماره فکس: 051-52299601
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران