آرم دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خوزستان

شهر: خرمشهر

دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در سال 1355 تاسیس شده است. در حال حاضر 2000 دانشجو و 110 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 837 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است و تا کنون 2 همایش توسط دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 86 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «سنتز» و «رشد اقتصادی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
837
کل مقالات ISI
86 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
2 همایش
کل دانشجویان
2000 نفر
کل اساتید
110 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر تاکنون 837 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 69 مقاله ژورنالی و 768 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 86 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 2 همایش توسط دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 461 مقاله مشترک با 84 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در سال 1397 موضوع سنتز و رشد اقتصادی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر
نام مرکز: دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خوزستان شهر: خرمشهر آدرس: خرمشهر، بلوار علی ابن ابیطالب، دانشگاه علوم و فنون دریایی،کد پستی: 64199-43175 وبسایت دانشگاه: http://www.kmsu.ac.ir شماره تلفن: 061-53533321 شماره فکس: 061-53530551
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران