آرم دانشگاه علوم پزشکی ارتش

دانشگاه علوم پزشکی ارتش

نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی

استان: تهران

شهر: تهران

دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سال 1371 تاسیس شده است. در حال حاضر 900 دانشجو و 165 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 111 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.دانشگاه علوم پزشکی ارتش صاحب امتیاز و ناشر 7 مجله تخصصی است و تا کنون 5 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی ارتش برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 527 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه علوم پزشکی ارتش را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی ارتش بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «اتاق عمل» و «عمل جراحی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
111
کل مقالات ISI
527 مقاله
کل مجلات
7 ژورنال
کل کنفرانسها
5 همایش
کل دانشجویان
900 نفر
کل اساتید
165 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه علوم پزشکی ارتش

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه علوم پزشکی ارتش را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه علوم پزشکی ارتش در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه علوم پزشکی ارتش

دانشگاه علوم پزشکی ارتش تاکنون 111 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 21 مقاله ژورنالی و 90 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه علوم پزشکی ارتش را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه علوم پزشکی ارتش نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه علوم پزشکی ارتش دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی ارتش

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 527 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی ارتش در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی ارتش را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه علوم پزشکی ارتش

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه علوم پزشکی ارتش را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 5 همایش توسط دانشگاه علوم پزشکی ارتش برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • اولين كنگره بين المللي و دومين كنگره ملي بيوالكترومغناطيس: فرصت ها و چالش ها

  اولين كنگره بين المللي و دومين كنگره ملي بيوالكترومغناطيس: فرصت ها و چالش ها

  مشاهده جزئیات
 • همايش اورژانس هاي جراحي و زخم

  همايش اورژانس هاي جراحي و زخم

  مشاهده جزئیات
 • پنجمين همايش دانشجويي بررسي فرهنگ سلامت از منظر قرآن و حديث

  پنجمين همايش دانشجويي بررسي فرهنگ سلامت از منظر قرآن و حديث

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنفرانس ملي بيوالكترومغناطيس: فرصتها و چالشها

  اولين كنفرانس ملي بيوالكترومغناطيس: فرصتها و چالشها

  مشاهده جزئیات
 • سومين همايش دانشجويي بررسي فرهنگ سلامت از منظر قران و حديث

  سومين همايش دانشجويي بررسي فرهنگ سلامت از منظر قران و حديث

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران دانشگاه علوم پزشکی ارتش ناشر 7 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای دانشگاه علوم پزشکی ارتش که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه علوم پزشکی ارتش در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 101 مقاله مشترک با 38 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه علوم پزشکی ارتش با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سال 1397 موضوع اتاق عمل و عمل جراحی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه علوم پزشکی ارتش در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه علوم پزشکی ارتش بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارتش

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارتش
ارتباط با دانشگاه علوم پزشکی ارتش
نام مرکز: دانشگاه علوم پزشکی ارتش نوع مرکز: دانشگاه علوم پزشکی استان: تهران شهر: تهران آدرس: خیابان فاطمی غربی - خیابان شهید اعتمادزاده - دانشگاه علوم پزشکی ارتش جمهوری اسلامی ایران وبسایت دانشگاه: http://www.ajaums.ac.ir/ شماره تلفن: 88028350-55 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران