آرم دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خراسان رضوی

شهر: مشهد

دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار یک دانشگاه دولتی در شهر مشهد، استان خراسان رضوی است. و در سال 1385 تاسیس شده است. در حال حاضر 300 دانشجو و 11 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار را می توانید در زیر مشاهده نمایید.

کل مقالات داخلی
1
کل مقالات ISI
0 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
300 نفر
کل اساتید
11 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
0 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار تاکنون 1 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 0 مقاله ژورنالی و 1 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 0 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
کارآفرینی و نوآوری دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1 مقاله مشترک با 1 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

شرکای علمی اصلی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1398 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار در سال 1398 موضوع و می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار در سال 1398 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار بوده است.

طرح های پژوهشی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 0 طرح پژوهشی توسط دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

نشستها و سخنرانیهای دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار
متاسفانه تاکنون هیچ نشست و سخنرانی علمی از دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار در پایگاه سیویلیکا درج نشده است. به منظور نمایش لیست سخنرانیها، جلسات دفاع و نشستهای علمی آنها را در بخش ثبت اطلاعات سخنرانی و جلسه دفاع اضافه نمایید. اطلاعات سخنرانیهای علمی مراکز علمی به رایگان در بخش نشستها و سخنرانی های علمی سیویلیکا قابل ثبت می باشد.
اعضای هیأت علمی دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار
    تاکنون هیچ یک از دانشجویان دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.
ارتباط با دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار
نام مرکز: دانشگاه مهندسی علوم وفناوری های نوین گلبهار نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خراسان رضوی شهر: مشهد آدرس: گلبهار - خیابان عدالت - عدالت 34 آدرس سازمان مرکزی : خراسان رضوی - گلبهار - چهارراه نرگس - نرگس 5 وبسایت دانشگاه: http://www.golbaharusnt.ac.ir/ شماره تلفن: 05138325966 شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران