آرم دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

نوع مرکز: دانشگاه دولتی

استان: خوزستان

شهر: بهبهان

دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در سال 1382 تاسیس شده است. در حال حاضر 1445 دانشجو و 136 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 729 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 217 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «صنایع خمیر و کاغذ» و «سد مسجد سلیمان» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
729
کل مقالات ISI
217 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
1445 نفر
کل اساتید
136 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

نمودار مقابل رتبه (Rank) دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان تاکنون 729 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 28 مقاله ژورنالی و 701 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 217 مقاله توسط پژوهشگران دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 402 مقاله مشترک با 83 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در سال 1397 موضوع صنایع خمیر و کاغذ و سد مسجد سلیمان می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان بوده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان
ارتباط با دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان
نام مرکز: دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان نوع مرکز: دانشگاه دولتی استان: خوزستان شهر: بهبهان آدرس: خوزستان - بهبهان – ابتدای جاده بندر دیلم – دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان-کدپستی: 47189-63616 وبسایت دانشگاه: http://www.bkatu.ac.ir شماره تلفن: 061 -52721230,52721191,52734781 شماره فکس: 061-52734781
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران