آرم مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: البرز

شهر: کرج

مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند یک سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی در شهر کرج، استان البرز است. و در سال 1319 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 482 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند صاحب امتیاز و ناشر 1 مجله تخصصی است علاوه بر این تاکنون 48 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1400 پژوهشگران مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «زمان کاشت» و «زمان کاشت» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
482
کل مقالات ISI
48 مقاله
کل مجلات
1 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
-
طرح های پژوهشی
496 طرح
شاخص کارآفرینی
بدون داده

رتبه‌ مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

نمودار مقابل رتبه (Rank) مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند تاکنون 482 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 250 مقاله ژورنالی و 232 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 48 مقاله توسط پژوهشگران مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی

نشریات و مجلات علمی تخصصی که در دانشگاهها به چاپ می رسند، یکی از معتبرترین منابع برای نشر آخرین دستاوردهای علمی هستند. بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه مرجع مجلات ایران مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند ناشر 1 ژورنال علمی معتبر است.
نمودار روبرو تعداد شماره های ژورنالهای مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند که در پایگاه سیویلیکا نمایه شده و مورد تحلیل علم سنجی قرار گرفته اند را نمایش می دهد.

لیست همه نشریات
کارآفرینی و نوآوری مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند
اطلاعات پایه برای ارزیابی شاخصهای کارآفرینی و نوآوری مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند با همکاری پایگاه اکوسیستم کارآفرینی ایران استخراج و تحلیل می شوند. کلیه زیر مجموعه های کارآفرینی دانشگاهها می توانند به رایگان اطلاعات اجزاء اکوسیستم کارآفرینی خود را در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نمایند تا مبنای شاخصهای کارآفرینی کامل شود.
آرم اکوسیستم کارآفرینی
تاکنون هیچ داده مربوط به بخشهای کارآفرینی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند شامل مراکز نوآوری، پارک علم و فناوری، شتابدهنده، مرکز رشد، فضای کار اشتراکی، و استارتاپ در اکوسیستم کارآفرینی ایران ثبت نشده است.

همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 395 مقاله مشترک با 70 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

شرکای علمی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

شرکای علمی اصلی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند طی سالهای گذشته مراکز زیر هستند. مراکزی که اساتید و پژوهشگران مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند ترجیح داده اند بیشترین طرح های پژوهشی و تحقیقاتی خود را با این مراکز به انجام رسانند

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1400 محورهای اصلی مقالات علمی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در سال 1400 موضوع زمان کاشت و زمان کاشت می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در سال 1400 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند بوده است.

طرح های پژوهشی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند*

بخش عظیم طرح های پژوهشی و تحقیقاتی مجموعه سیویلیکا در حال نمایه سازی داده های طرح های تحقیقاتی کشور است. ما بر اساس این دادها اطلاعات در حال تکمیلی از تعداد پروژه های علمی و طرح های تحقیقاتی کشور داریم که توسط هر مرکز علمی در جایگاه مجری طرح و یا کارفرما انجام شده است. نمودار روبرور تعداد پروژه هایی را نشان می دهد که مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند به عنوان مجری پروژه و یا کارفرمای پروژه تحقیقاتی دخیل بوده است.
بر اساس داده های ثبت شده در طرح های پژوهشی و تحقیقاتی تاکنون 496 طرح پژوهشی توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند انجام شده است.

* این بخش به در حال تکمیل محتوا می باشد. مراکز علمی می توانند در تکمیل این داده ها همکاری نمایند.

افراد مهم علمی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

اساتید و اعضای هیات علمی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند که تاکنون دارای سمت علمی و اجرایی در یکی از کنفرانسها و ژورنالهای ثبت شده در مجموعه سیویلیکا باشند در این بخش نمایش داده می شوند. اطلاعات این افراد در پایگاه فعالان علم و پژوهش ایران به صورت کاملتر ارائه می شود.

اعضای هیأت علمی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند
نام مرکز: مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: البرز شهر: کرج آدرس: کرج,ابتدای جاده ماهدشت,نرسیده به ترمینال شهید کلانتری,موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندرقند وبسایت دانشگاه: http://www.sbsi.ir/ شماره تلفن: 026-32702613 شماره فکس: 026-32706002
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران