آرم مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: البرز

شهر: كرج

مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در سال 1319 تاسیس شده است. در حال حاضر 10 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 179 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 38 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1395 پژوهشگران مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «چغندرقند» و «هیدروپرایمینگ» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
179
کل مقالات ISI
38 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
10 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

نمودار مقابل رتبه (Rank) مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند تاکنون 179 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 3 مقاله ژورنالی و 176 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 38 مقاله توسط پژوهشگران مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 150 مقاله مشترک با 38 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1395 محورهای اصلی مقالات علمی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در سال 1395 موضوع چغندرقند و هیدروپرایمینگ می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در سال 1395 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند بوده است.

اعضای هیأت علمی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند
نام مرکز: مؤسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندر قند نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: البرز شهر: كرج آدرس: کرج,ابتدای جاده ماهدشت,نرسیده به ترمینال شهید کلانتری,موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه بذر چغندرقند وبسایت دانشگاه: http://www.sbsi.ir/ شماره تلفن: 026-32702613 شماره فکس: 026-32706002
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران