آرم مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: خراسان رضوى

شهر: مشهد

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی در سال 1338 تاسیس شده است. در حال حاضر 94 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 1442 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است.مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی صاحب امتیاز و ناشر 0 مجله تخصصی است و تا کنون 3 همایش توسط مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی برگزار شده است. علاوه بر این تاکنون 7 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1397 پژوهشگران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «زعفران» و «فعالیت آنتی اکسیدانی» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
1442
کل مقالات ISI
7 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
3 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
94 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی

نمودار مقابل رتبه (Rank) مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی

مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی تاکنون 1442 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 128 مقاله ژورنالی و 1314 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 7 مقاله توسط پژوهشگران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
 • پوستر کنفرانس

  Effects of a blend of thyme, peppermint and eucalyptus essential oils on growth performance, serum lipid and hepatic enzyme indices, immune response and ileal morphology and microflora in broilers.

 • پوستر کنفرانس

  Two new eriophyoid mites from Iran in the subfamilies Phyllocoptinae and Eriophyinae (Acari: Trombidiformes: Eriophyidae).

 • پوستر کنفرانس

  GWAS analysis in spring barley (Hordeum vulgare L.) for morphological traits exposed to drought.

 • پوستر کنفرانس

  Modification of physicochemical and thermal properties of starch films by incorporation of TiO2 nanoparticles.

 • پوستر کنفرانس

  Effects of age and period of fattening on carcass and non-carcass characteristics of one-humped camels.

همایش‌ها و کنفرانس‌های مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 3 همایش توسط مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی برگزار شده است. لیست همه همایشها

 • چهارمين همايش بين المللي سامانه هاي سطوح آبگير باران

  چهارمين همايش بين المللي سامانه هاي سطوح آبگير باران

  مشاهده جزئیات
 • اولين همايش ملي فناوري هاي نوين برداشت و پس از برداشت محصولات كشاورزي

  اولين همايش ملي فناوري هاي نوين برداشت و پس از برداشت محصولات كشاورزي

  مشاهده جزئیات
 • اولين كنگره ملي فناوري توليد و فرآوري گوجه فرنگي

  اولين كنگره ملي فناوري توليد و فرآوري گوجه فرنگي

  مشاهده جزئیات
ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 1007 مقاله مشترک با 114 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1397 محورهای اصلی مقالات علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی در سال 1397 موضوع زعفران و فعالیت آنتی اکسیدانی می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی در سال 1397 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی بوده است.

اعضای هیأت علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی
  تاکنون هیچ عضو هیات علمی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی
نام مرکز: مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: خراسان رضوى شهر: مشهد آدرس: بزرگراه شهید کلانتری – رو به روی پلیس راه طرق- مجتمع کشاورزی طرق- کد پستی: 9165966416 وبسایت دانشگاه: http://kanrrc.areo.ir/ شماره تلفن: 05133822301-4 شماره فکس: 05133822390
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران