آرم پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی

پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی

نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی

استان: گيلان

شهر: بندرانزلى

پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی در سال 1306 تاسیس شده است. در حال حاضر 15 استاد در این مرکز مشغول فعالیت می باشند.بر اساس تحلیلهای انجام شده این مرکز تاکنون 95 مقاله علمی در نشریات و همایشهای داخلی منتشر نموده است. علاوه بر این تاکنون 34 مقاله معتبر بین المللی نیز از این مرکز استخراج شده است. اطلاعات و آمار دقیقتر از پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی را می توانید در زیر مشاهده نمایید.در سال 1396 پژوهشگران پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی بیشترین مقالات خود را با کلیدواژه های «فیتوپلانکتون» و «زیوپلانکتون» منتشر نموده اند.

کل مقالات داخلی
95
کل مقالات ISI
34 مقاله
کل مجلات
0 ژورنال
کل کنفرانسها
0 همایش
کل دانشجویان
0 نفر
کل اساتید
15 نفر
مساحت (مترمربع)
وارد نشده است
طرح های پژوهشی
به زودی
کارآفرینی و نوآوری
به زودی

رتبه‌ پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی

نمودار مقابل رتبه (Rank) پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی را بر اساس معیار تولید مقالات علمی در سالهای مختلف نمایش می دهد. رتبه "یک" به مرکز علمی دارای بالاترین تعداد تولیدات علمی (مقالات کنفرانسی و ژورنالی) اختصاص می یابد و سایر مراکز در رتبه های پایین تر قرار میگیرند. تعداد مقالات پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی در نمودار پایین در طی سالهای مختلف نمایش داده شده است. هر مرکز دارای دو رتبه است که نسبت که مراکز همرده و همچنین نسبت به کل مراکز علمی فعال در سطح کشور سنجیده می شود. با توجه به اینکه حجم نمایه سازی مقالات در سال 1398 نهایی نمی باشد، رتبه بندی تا یک سال قبل تعیین می شود. کلیه نمودارهای این پایگاه به روز بوده و با نمایه سازی هر مقاله جدید، تاثیر آن در نمودارها به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.

مقالات داخلی پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی

پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی تاکنون 95 مقاله در همایشها و نشریات داخلی منتشر نموده است. که از این تعداد 4 مقاله ژورنالی و 91 مقاله کنفرانسی می باشد. نمودار مقابل تعداد سالانه مقالات پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی را به تفکیک مقالات ژورنالی و کنفرانسی نمایش می دهد.
در لیست زیر تعدادی از آخرین مقالات نمایه شده از پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی نمایش داده می شود. که از طریق لیست سالانه می توانید به کل مقالات پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی دسترسی داشته باشید.

لیست مقالات داخلی
نمودار مقالات بین‌المللی پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی

بر اساس داده های استخراج شده از پایگاه اسکوپوس و پابمد، تاکنون 34 مقاله توسط پژوهشگران پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی در این نمایه سازهای بین المللی ثبت شده است. نمودار روبرو آمار سالانه مقالات بین المللی منتشر شده توسط پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی را نمایش می دهد.
با استفاده از لیست سالانه زیر، می توانید به صورت کامل لیست مقالات هر ساله را مشاهده نمایید.

لیست مقالات بین‌المللی
همایش‌ها و کنفرانس‌های پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی

برگزاری رویدادها و همایشهای علمی، یکی از معیارهای اصلی بررسی جایگاه و سطح فعالیت هر مرکز علمی است. نمودار روبرو تعداد همایشها و کنفرانسهای برگزار شده توسط پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی را نمایش می دهد.
بر اساس داده های ثبت شده در پایگاه همایشهای ایران تاکنون 0 همایش توسط پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی برگزار شده است. لیست همه همایشها

ژورنال‌ها و نشریات علمی
تاکنون هیچ مجله و ژورنال علمی برای پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی ثبت نشده است. اطلاعات ژورنالها و مجلات از پایگاه مرجع نشریات ایران استخراج و نمایش داده می شوند.
همکاران استراتژیک

بر اساس تحلیل داده های هم پژوهشی مقالات منتشر شده توسط پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی در کنفرانسها و نشریات داخلی، تاکنون این مرکز 57 مقاله مشترک با 24 مرکز علمی داشته است.
تمام مقالات نمایه شده در پایگاه سیویلیکا تجزیه و تحلیل شده و پس از اختصاص نویسندگان مقالات به مراکز دانشگاهی و پژوهشی، ارتباط بین نویسندگان مقالات تحلیل می شود. ما می دانیم که پژوهشگران پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی با کدام دانشگاهها و مراکز علمی همکاری تخصصی داشته اند که نتیجه آن تولید محتوای علمی در قالب مقاله بوده است.

موضوعات مهم پژوهشی

کلیه مقالات هر مرکز علمی تحلیل محتوایی می شوند. بر اساس تحلیلهای انجام شده در سال 1396 محورهای اصلی مقالات علمی پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی به صورت نمودار مقابل بوده است. این کلید واژه ها بیشترین کاربرد را در کل مقالات تولیدی امسال این مرکز داشته اند. تحلیل محتوایی مقالات علمی یک مرکز نشان دهنده جهت اصلی تحقیقات پژوهشی در آن مرکز است و به سیاستگذاران پژوهشی کمک میکند تا برای سالهای آتی برنامه ریزی نمایند.
یعنی دغدغه اصلی محققان پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی در سال 1396 موضوع فیتوپلانکتون و زیوپلانکتون می باشد.

موضوعات داغ پژوهشی

بر اساس تحلیلهای محتوایی صورت گرفته بر روی مقالات تولیدی پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی در سال 1396 موضوعات و کلیدواژه های زیر بیشتر مورد توجه پژوهشگران و محققان پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی بوده است.

اعضای هیأت علمی پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی
    تاکنون هیچ عضو هیات علمی پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی در پایگاه سیویلیکا صفحه تخصصی ایجاد نکرده است. با ایجاد صفحه تخصصی به صورت خودکار در این صفحه نمایش داده می شود.

اعضای هیات علمی که در پایگاه سیویلیکا صفحه رزومه علمی دارند، به صورت خودکار در صفحه دانشگاه نمایش داده می شوند. شما هم می توانید هم اکنون علاوه بر ایجاد صفحه رزومه تخصصی خود در سیویلیکا، در صفحه دانشگاه خود در یونیرف نمایش داده شوید.

ارتباط با پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی
نام مرکز: پژوهشکده آبزی پروری آب‌های داخلی نوع مرکز: سازمان تحقیقات، آموزش و ترويج کشاورزی استان: گيلان شهر: بندرانزلى آدرس: وبسایت دانشگاه: http://niwai.ifro.ir/ شماره تلفن: شماره فکس:
پایگاه مرجع دانشگاههای ایران

همه حقوق برای پایگاه مرجع دانشگاههای ایران محفوظ است - پایگاه مرجع دانشگاههای ایران